Şiddetli alt karın ve kasık ağrısı

Zuhre234

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2023
28
6
Kızlar 1 haftadır çok şiddetli alt karın ve kasık ağrısı çekiyorum. Her iki kasığımda da ağrı var ve bazen yanıyormuş gibi bir his veriyor sizce nedendir. Hayatımı alt üst etti bu ağrılar

hamiş ola bilirmisin
6 Şubat'ta şüpheli bir ilişki yaşadım üstüne adet gördüm ve ilişkinin üzerinden 40 gün geçtikten sonra HCG yaptırdım 0.0 çıktı hatta sonrasında ikinci adetimi de gördüm ama bu Kasık ve alt karın ağrısı bende de bu korkuya sebep oldu olabilir mi sizce

test falan yapdinmi hic? bende mesela bebek kanda cikmadi tesdede ta 7 haftalikdan erken cikmiyo. baska bisey yokmu sadece agrimi var miden falan bulaniyomu

test falan yapdinmi hic? bende mesela bebek kanda cikmadi tesdede ta 7 haftalikdan erken cikmiyo. baska bisey yokmu sadece agrimi var miden falan bulaniyomu
İlişkiden 40 gün sonra kanda HCG yaptırdım 0.0 çıktı sonrasında neredeyse her hafta kaset ve erken gebelik yaptım ama tek çizgiydi hep sadece ağrı var mide bulantisi falan yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…