Şiddet gören Arkadaşlar, size sesleniyorum..İzin vermeyin, düzelir diye beklemeyin..

E

EU1

Ziyaretçi
Okuyorum hemcinslerim şiddet görüyor yıllarca katlanıyor,hatta düzelir belki diye bide çocuk yapıyor,belki şimdi düzelir diye ikinci çocuğuda yapıyor.adam düzelmiyor. Huylu huyundan vazgeçmez arkadaşlar eğer ilk yediğiniz tokatta siner görmemezlikten gelirseniz o bir tokat tekme ve yumruk olarak hatta çoğalarak gelir size.Yediğiniz ilk tokatta boşanın asla demiyorum ama annenizin evine gitseniz gelip ayaklarınıza kapanana kadar orda kalsanız bidaha vurmaz.Vurursada affetmeyin boşayın ya böyle adamlara çocuk vererek ödüllendirip çocuklarınızı da cezalandırmayın.Katlanmayın arkadaşlar çalışamam ben naparım diye kendinize acımayın kadınız biz başedebiliriz.Kendinize güvenin ve asla müsade etmeyin dayağa siz hayvan değilsiniz ki hayvana bile eziyet yasak bu dünyada size ne hakla eziyet ediyor kim onlar ya ne onlar yüz vermeyin kaderim deyip kapınızı örtüp gözyaşına boğulmayın.Yaşınız kaç olursa olsun kendinize yeni bir hayat kurabilirsiniz buna inanın.:teselli:

Haklısın, haklısın,haklısın.
Devamlı söylüyorum, evlilik fedakarlık ister, fedakarlığın 2 istisnası vardır, biri şiddet diğeri ise aldatmadır. Eğer bunlar varsa hemen her şeyi bitirmek lazım. Bunları yapan adam, adam değildir. Asla düzelmez, asla iflah olmaz.

kesınlıkle cok dogru lutfen artık guvenelım bıraz kendımıze hanımlar :kahve:

X