Sıcak yuvamız için aldıklarımız :)

Prettygirl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2015
312
338
merhaba arkadaşlar.
herkes çeyizlerini paylaşıyor ben de heveslendim.
Düğünümüz temmuzun sonunda ama pek çok şeyimizi hallettik şükürler olsun.Erkenden alarak bir yandan ödeyip borç yükünü azaltıyoruz,iyi de oluyor bence.Düğün zamanı zaten fazlasıyla maddi manevi sıkışmış olacağız.Fırsatları gördükçe aldım,aldı,aldık :KK55::KK60:

Buraya hepsinin fotoğrafını atamıyorum.Çeyizlerimi eve sığdıramaz olduk. Allah'tan abimlerde boş bir oda var da oraya yığdık.yoksa evde bize yer kalmayacak :KK49:

13azg50d53ujh19.jpg
0005012_516.jpeg
0006704_516.jpeg
0007126_aragon-17-parca-paslanmaz-celik-ceyiz-seti_516.jpeg
sima.jpg

bunlar da eşyalarımız. Diyebilirsiniz ki eviniz belli mi ?
evimiz belli değil ama hangi ev olursa olsun bir koltuk takımı bir yemek masası ve bir de yatak odası mecbur sığdıracağız.Çok kaba olmayan eşyalar seçmeye çalıştık.İnşallah aldıklarımız için pişman olmayız.

Crystal-Tv-Unitesi.jpg
enzamobilya-infinity-yemek-odası-.jpg
ImageExternal (1).jpg
ImageExternal.jpg
medium01.jpg
medium02.jpg
saloni-soft-yatak-odasi.jpg
enza-crystal-koltuk-takimi.jpg

Hayırlı olsun öncelikle :) Mobilyalarınız benim de çok hoşuma gitti. TV ünitesi özellikle. Hangi markalar acaba ?

Hepsi cok hoş guzel gunlerde kullanin yeriniz varsa erkenden almakla iyi yapmissiniz kis aylarinda mobilya ve beyaz esyalarda kampanya ve indirim daha cok oluyo hemde borc illaki odeniyo birikim yapmak daha zor simdiden mutluluklar sizede hayirli olsun

hayırlı olsun canım ve hoşgeldin aramıza çok güzel şeyler almışsın allah mutlulukla huzurla aşkla ağız tadıyla kullnmayı nasip etsin :KK68::KK200: :nazar:

Hayırlı olsun öncelikle :) Mobilyalarınız benim de çok hoşuma gitti. TV ünitesi özellikle. Hangi markalar acaba ?

çok teşekkür ederim. daha iyileri,daha güzelleri sizlerin olsun inşallah.mobilyalarımızı yatak odası hariç enza dan aldık canım. yatak odasının markası da saloni :KK68:

Hepsi cok hoş guzel gunlerde kullanin yeriniz varsa erkenden almakla iyi yapmissiniz kis aylarinda mobilya ve beyaz esyalarda kampanya ve indirim daha cok oluyo hemde borc illaki odeniyo birikim yapmak daha zor simdiden mutluluklar sizede hayirli olsun

çookk teşekkür ederim. daha güzelleri sizin olsun inşallah. Allah hepimizin gönlündekini nasip etsin. mobilyacılar düğüne kadar kendi depolarında tutmayı kabul ettiler ve dediğiniz gibi fiyatlar daha uygun oluyor. Hele de para biriktiremeyen,ben gibileri için borca girmek daha mantıklı sanki
tekrar çok teşekkür ederim,mutluluklar hepimizin olsun inşallah :KK68:

X