Sıcak soğuk terleme aniden tuvalet gelmesi bayılma hissi

Ya ishal ya kabız.. normal bir dışkılama pek olmuyordu. Sizin o olduğunu sanmıyorum. Duygu durumunuzu doktor ilaçlarla kontrol altına aldıktan sonra bağırsak hareketleriniz de sakinleyecektir.
Evet tamamen bu ınanmıyordum ama gercekten duygu durumunuz ılaclarla kpntrol altına alındıgında
O yasadıklarınızda gececek

Benım gecmedı cunku ne yedıgını bılmeden herseyı yıyorum
Kendımı hala cok sakın hossetmıyorum

Evet tamamen bu ınanmıyordum ama gercekten duygu durumunuz ılaclarla kpntrol altına alındıgında
O yasadıklarınızda gececek

Benım gecmedı cunku ne yedıgını bılmeden herseyı yıyorum
Kendımı hala cok sakın hossetmıyorum
Terapi desteği de alıyor musun? Psikiyatri bölümü psikoloğa da yönlendiriyor ihtiyaç halinde.

Terapi desteği de alıyor musun? Psikiyatri bölümü psikoloğa da yönlendiriyor ihtiyaç halinde.
Ay o psıkologlar once kendılerıne destek versın
Uc dort sene once gırdım
Cok konusurum ama ınan ıkı dk bıle konusmadım
Okadarda doluyumkı ben onlar sormadan kullandıgım ılac vs soylerım
Ikı dk olmadı ıcerı gırmem cok konusuyorsun vs bıseyler sacmaladı
Aglayarak cıktım bırdaha tovbe ..

Bırde ılk zamanlar ozel terapıye gıtmıstım . Okadar para verıyordum benı tanıyacakmıs afım cart curtt…
Ben bıranonce derdımı anlatayım bana care bulsun ıstıyordum
Okadar sabırlı degılım bidaha ozelede gıtmedım .
ınan ılac ıcmeden gecmıyor bence

atakla tuvalet gelmesi gibi bi semptomu var mi ki panik atagin
Selam balım benim de bi an başım döner, midem bulanır içim geçer böyle bi fenalaşma hissi . Ardından noluyor bana derken 5 dk içinde bagırsaklarım hareketlenir ve üfff vc ihtiyacımda gelmiş derim panik atak ve anksiyete var bende de. Ama bu huzursuz bagırsakla ilgili olabilir gibi geldi bana bendeki yani… çünkü her vc ihtiyacında olmuyor bazısında oluyor …

Selam balım benim de bi an başım döner, midem bulanır içim geçer böyle bi fenalaşma hissi . Ardından noluyor bana derken 5 dk içinde bagırsaklarım hareketlenir ve üfff vc ihtiyacımda gelmiş derim panik atak ve anksiyete var bende de. Ama bu huzursuz bagırsakla ilgili olabilir gibi geldi bana bendeki yani… çünkü her vc ihtiyacında olmuyor bazısında oluyor …
sizin de tansiyonunuz dusmus gibi mi oluyor bi de bana sicak soguk terleme oluyor o an bi de cozum buldunuz mu hala devam ediyor mu merak ettim

sizin de tansiyonunuz dusmus gibi mi oluyor bi de bana sicak soguk terleme oluyor o an bi de cozum buldunuz mu hala devam ediyor mu merak ettim
Tabi tabi yıllardır devam ediyor bi çözüm aramadım bulamadım beraber yaşamaya alıştım öyle olduğum zaman kendime , tamam geçer birazdan barışmayacaksın nasılsa sakin ol deyip geçmesini bekliyorum , WC gidiyorum , kolonya kokluyorum bir süre sonra gidiyor .. Sanırım bagırsaklarla ilgili aşırı uyarıyor sinir uçlarını 🤷‍♀️

Tabi tabi yıllardır devam ediyor bi çözüm aramadım bulamadım beraber yaşamaya alıştım öyle olduğum zaman kendime , tamam geçer birazdan barışmayacaksın nasılsa sakin ol deyip geçmesini bekliyorum , WC gidiyorum , kolonya kokluyorum bir süre sonra gidiyor .. Sanırım bagırsaklarla ilgili aşırı uyarıyor sinir uçlarını 🤷‍♀️
peki sık sık oluyor mu sizde mesela benim uc aydir var bu durum uc ayda her ayda 1 kez bu atagi yasadim o atagin oldugu gunler normalden daha cok tuvalete cikiyorum ve kendimi halsiz hissediyorum

peki sık sık oluyor mu sizde mesela benim uc aydir var bu durum uc ayda her ayda 1 kez bu atagi yasadim o atagin oldugu gunler normalden daha cok tuvalete cikiyorum ve kendimi halsiz hissediyorum
Şuanda carpıntımı bısey var ama anlamadım
Rahatsız edıyor ve cok halsızım
Uyumak ıstıyorum ama kalbımde gogsumun ortasında atıyor
Nabzım 87 bıraz yuksek
Halim kalmadı neden oluyor anlamıyorum

Nabzım 87 bıraz yuksek
stres gercekten vucudumuz alarm veriyor artik ben de yeni ise basladim is yerinde tuttu bu atak otobuste bi basladi bayilma hissi tuvalet gelmesi is yerinde uc kez gittim tuvalete ve is verimimi etkiledi yine boyle olursam korkusu var simdi icimde bu yüzden is hayatim etkilenirse diye düşünüyorum bu dusunceler gelince kendimi telkin etmeye çalışıyorum ama hala sakinleyemedim

Nabzım 87 bıraz yuksek
bir de vitaminlerinizi kontrol ettirin o da etkiliyor benim kanim sifirlanmis nerdeyse demir ilaci kullaniyorum simdi

bir de vitaminlerinizi kontrol ettirin o da etkiliyor benim kanim sifirlanmis nerdeyse demir ilaci kullaniyorum simdi
Benımde oyle ferrıtın kan deposu 3 5 civarı . Ikı uc ay kullandım ama bıktım . Bıraz duzelınce bırakıyorum ıste .
Nedensız bır sekılde nabzım yukselıyor 87 lerdeydı
Ikı saattır
O benı yoruyor ıste

Evet evet bır neden yokken bırden oluyor
Hatta o carpıntı tutarsa okadar yorgun oluyorumkı
Sankı saatlerce kosmus yorulmusum uykum gelir

Yada uyuyorum hıcbırsey yok
Anıden uykuda taktaktakkkk carpıntıyla bır fırlarım yataktan
Sıcak basması bayılma hıssı
Nefes alamıyorum gıbı olur.
Nefes alsam kalbım patlıcak gıbı
Sadece dedıgım bana bişey oluyor