Shiseido

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
marka hakkında ne düşüosunuz,farlarını ve pudrasını merak ediorum??

• Konu Sahibi EU1
canım pudrasını bilmiyorum. ama far hakkında şöyle diyim. ben tekin acar markalarını çok severim, hemen hemen hepsinden de en az 1 ürünüm vardır, değişik değişik denemeyi çok seviyorum. ama far konusunda, mac varken gidip başka 1 markadan almayı hiç düşünmüyorum artık. lancome, clinique, stila vs aldım zamanında, ama mac ciddi çok iyi, ve çok güzel, çok fazla renk var. lancome gibi markalarda farlar genelde klasik, ana renklerdir, macde sürüyle ara renk var, değişik tonlar var. far konusunda shiseido, lancome vs boşver bence :lepi:

• Konu Sahibi EU1

tşk edrm tatlım peki macde ne kdr farların fiyatları?:1rolleyes:

• Konu Sahibi EU1
tekliler 33 canım, 3lü mineralli farlar var 'red she said' koleksiyon ürünü onlar 40, suite array koleksiyonundaki 2liler 36, 4lü paletler var 96 ytl.
koleksiyon ürünleri daha ucuz enterasan bir şekilde
normal farlar 1.5 gr, ama 40 ytl olan nerdese 2 katı büyüklükte :roflol:
kalitesine göre cidden uygun bence fiyatları mac in :lepi:

• Konu Sahibi EU1
aa bide palet alıp içini sen istediğin gibi doldurabiliyorsun
4lü ve 15li far paletleri var boş,
istediğin renkleri alıp paletini oluşturuyorsun.
öyle palete konmalık yani refill farların fiyatı da 25di sanırım :lepi:
mac :asigim:

• Konu Sahibi EU1
tşkler pilarcım =))en kısa zamanda almaa çalışcam

• Konu Sahibi EU1
canım ben cilt bakım ürünlerinden alamayı düşünüyorum hangilerini kullandın hangilerinden memnundun acaba kaydirigubbakcemile3

shiseido pureness serisinden deep cleansing temizleme kopugu,refreshing alkolsuz tonik,pureness yagsiz matlaştırıcı nemlendiricisini kullanıyorum.cok ama cok memnunum..bir an bile degistirmeyi dusunmedim acikcasi..

• Konu Sahibi EU1
shiseido pureness serisinden deep cleansing temizleme kopugu,refreshing alkolsuz tonik,pureness yagsiz matlaştırıcı nemlendiricisini kullanıyorum.cok ama cok memnunum..bir an bile degistirmeyi dusunmedim acikcasi..

canım toplam ne kdra gelio bunlar??

benim yağlı bi cildim ve sivilce sorunum olduğu için pureness serisini kullanıyorum. cildime çok iyi geldi japon harikası resmen. özellikle pureness serisinin pudrası tapılası, vazgeçilmezim. cilt bakım ürünleri de temizleyicisi ve nemlendiricisi baya giyiyor. temizleyicisi çok yoğun zaten nohut kadar bişey bütün yüzü kaplıyor, çoğalıyor. pompalı nemlendiricisini kullanıyorum ben o da 1 kullanımda 2 sıkımlık kullanıldığı için baya dayanıyor. ben biraz bol kullandığım için tonik az dayanıyor bana. ama tavsiye ederim =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…