Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Shiseido - Perfect Smoothing Compact Foundation SPF 15

evacold

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2009
19
0
35
Kızlarrr bu pudrayı 2 haftadır kullanıyorum.Dokusundan,kıvamından çok memnunum.Normalde tüm pudralar yüzümde pul pul dururken bu pudrayla bu sorunu hiç yaşamadım.Fakat 1 haftadır yüzüm sivilcelendi.Acaba pudradan mı diye düşünüyorum.Kullananlar varsa yardımcı olabilirlermi?

Ben normalde pudra kullanmam, fondöten (Lancome ve Estee Lauder ) kullanırım.

M.A.C Studio Fix pudra aldım birkaç ay önce.

Fondöten bende hiç sivilce yapmadığı halde; pudra benide sivilcelendirmişti.

Sanırım bu cilt tipiyle alakalı birşey.

shisedio yu bende çok merak ediyorum ama bunu nerden sipariş vericem nette hep yabancı sitelerde var

teşekkür ederim baktım ama bilinçsizce almak istemiyorum
nemlendirici gerek bana makyaj öncesi sürmek için ama cildime hangisi uyar bilmiyorum :S az yağlı bir cilde sahibim

Bu markanın makyaj ve güneş ürünleri hakkında biraz bilgim var ama, nemlendiricilerinden ne yazık ki yok.

Alacağınız yerden mutlaka sizin cilt tipinizi gözlemleyip uygun bir ürün verirler.

Aslında sırf makyaj öncesi kullanmak istiyorsanız La Roche gibi dermokozmetik markalarda işinizi görür diye düşünüyorum.

teşekkür ederim la rocheye bakıcam

bahsettiğiniz ürünü ben aldım, sadece bir kaç kere kullandım. hayatımda kullandığım en iğrenç üründü. bir ürün bu kadar mı yapay durur, verdiğim paraya yazık oldu, boşa gitti. bu fiyata bu kadar kalitesiz bir ürün daha yoktur sanıyorum. üstelik sivilcede yapıyor. belki benim cildime uymadı ama, resmen felaketti. denemeden almayın derim.

kızlar bende almdım bu üründen hemde nette o kadaar çok olumlu yorum vardı ki...bana da hiç uymadı sözde sivilce yapmasın diye aldım beter oldu ya..bi kenarda duruyo şimdi öyle...ucuz bi üründe değil gitti paracıklar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…