She ve Flormar Allıklarım[resimli]

babyface27

makyajguncem.blogspot.com
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
1.588
2

Çok severek kullandığım 2 allığımı tanıtmak istiyorum bugün size.Bu 2 allık da gayet ışıltılı ve kalıcı renklere sahipler.Çok pigmentli olduklarından allık fırçasını az bir miktar değdirmek bile yetiyor.Kutuları küçük olmalarına rağmen o kadar bereketliler ki bitmeyi bırakın azalma bile olmuyor miktarlarında:)Fiyatları da gayet uygun.
Flormar allık çok tatlı bir şeker pembe,yanaklara doğal bir pembelik veriyor.She allık şeftali tonlarında ve içinde altın ışıltılar var,yüzde gayet güzel duruyor.İkisini de tavsiye ederim yani

bende kullanıyorum 3 senedirr harikalar gercekten

ya kızlar allık bende sivilce ypıyor.ben anlamadım..ne zaman allık sürsem akşam eve geldiğimde bir bakıyorm minik minik sivilcelenmeler oluşmuş...avon kullandım...sonra maybelline e geçtim..ama aynı..sivilcelenme oluyor sürdüğüm yerde

hassas bir cildin war demek ki canım,cildim tepki veriyorsa bence pek makyaj yapma

hassas bir cildin war demek ki canım,cildim tepki veriyorsa bence pek makyaj yapma

teşekkur ederim..zaten herşeyi atıyorum artık.. ama şu fırçalarla falan makyaj yapan bayanlara imreniyorum.sanat gibi resmen.. çok kıskanıyorum. blogları okuyup iç çekiyorum

teşekkur ederim..zaten herşeyi atıyorum artık.. ama şu fırçalarla falan makyaj yapan bayanlara imreniyorum.sanat gibi resmen.. çok kıskanıyorum. blogları okuyup iç çekiyorum

evet canım gerçekten çok güzel makyaj yapan arkadaşlar var,ben de takip ediyorum

canım allık fırçalarının temizliğine dikkat ediyomusun yeterince?

geçenlerde gittiğim avmde kadın she ürünlerinin artık netten kendi sayfasından satılacağını söylemişti sitesine baktım sadece ürünler var satış fiyat vs yok halbuki şeker gibi ürünleri vardı sırf ambalajları için alıyordum.

arkadaşlar she, carmen, caldion gibi vs. ürünler artık dergi veya net aracılığıyla sipariş alınıp verilecek, bi nevi avon, oriflame gibi.. ben satış danışmanı oldum bile şimdiden, hunca kozmetik olarak yazın google amcaya bilgi alabilirsiniz :>

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…