Elektrikli Süpürgeler shaggy halımı temizleyemiyorummm

tencerekapak

Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2012
12
0
merhaba kızlar..
ya shaggy halı mı temizleyemiyorum içine bir sürü şey kaçıyor. Hatta geçen gün küpemin arkası düştü ve kayboldu halıda bulamadım da :95: ben hiç bişeyi bulamıyorum ama maşallah kızım buluyor. 9 aylık bebeğim var henüz yürüyemiyor, emekliyor ve sürekli yerlerde. Benim bulamadığım her şeyi halımın içinden buluyor ve ağzına götürüyor. Şimdi bebeğimi koruyabilmek için iyi bir süpürgeye ihtiyacım varr. Çekim kuvveti yüksek olmalı ki temizlesin çeksin halıdaki her şeyi. Haftasonu teknosa'da baktım bi philips'in performer pro'su var. ama eski model şu toz torbalılardan. yalnız onlar daha kuvvetli oluyormuş su haznesi olanların emiş gücü daha azmış. performer pro kullananlar var mı ?? memnun musunuz?? teknosada denedik valla televizyonları harekete geçirdi nerdeyse ama emin olamadım shaggy halı kullanıp da temizlik önerisi olan var mı???

annem yıllardır bu süpürgeyi kullanıyor. öyle memmunki, nerdeyse beni çekiyor. ve çok sessiz. kesinlikle resimdeki süpürgeyi tavsiye ederim. Birde toz torbalılar inanın daha kullanışlı
http://img.akakce.com/philips/philips-fc9170--fc917001-performer-l.jpg

çook teşekkürler galiba benim baktığım da buydu fotoğrafını çektim teknosa'da. ay çok sevindim çekim gücünün iyi olmasına fiyatı da uygunken alayım

Son düzenleme:

aaa benim süpürgemden bende bebeiğimi kedi tüylerinden korumak için almıştım hala kullanıyorum ve memnunum ama shaggy halıda denemedim hiç. ama çekim gücü baya iyi yaa bence onu da temizler bide ben baya pahalıya almıştım 800 lira falandı fiyatı da uygun aslında.ama toz tobası çok önemli ömürlük kullanmak istiyosan yedek toz torbasıda al muhakkak

evet canım ama bu performer pronun özelliği de o toz torbası dolsa da çekim gücü azalmıyomuş, toz torbası da her makinanınkiyle uyumluymuş bulmakta zorlanmam :)

halıyı değiştirin bence ... o halılar hiçte kullanışlı değil.. akrilik alın

Merhaba hangi supurgeyi aldiniz? Memnun kaldiniz mi?

evet ama çok guzel duruyo almış oldum bı kere, akrılık hiç denemedim

sizin görünüşe aldanmanız sağlıksız uzun ömürlü olmayan halı almanıza neden oluyor oysa akrilik halı aldığınız ömürlük tabir edebileceğimiz halılardır bunlar. polyester karışımlıda olmaması gerekiyor. akrilik halı tozuma yapar en sağlıklı halıdır. denemenizi öneririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…