Shaggy hali sorunu

Jalopi

başlangıç: 72.4 güncel: hedef: 60
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2011
10.147
3.982
Evlenirken shaggy almadim kullanimi zor diye. Sonradan gordum birilerinde kullanimi ayak basarken yumusak yumusak olmasi hosuma gitti.

1 yil sonra ev degistirince kolidora kesme shaggy hali aldik. Yeni tiplerdendi. Bunlarin kullnamasi zor olmuyor dediler. Dokusu daha sık olanlardandi.

Neyse dis kapının ordakinde sorun yok.ama banyo tuvaletin onune denk gelenden acaip rahatsiz oluyorum. Her ay yikasam yeridir. Yikattigimin kisa zaman sonrasinda bile yapış yapis gibi oluyor. Sanirim banyo tuvaletten ciktiktan sonraki islakliktan mi nedir anlamadim.

Kendim bir iki kere yikamaya kalktim cok agir oluyor islakkken. Kalkmiyor. 3 metre var. 2 yildir tasinacagim diye sabrediyorum. Yaza falan insallah tasinabilirim.

Ama o zamani da beklemesem direkt kestirsem mi iki yada üç parcaya diye dusunuyorum. En azindan yikamasi kolay olur.
Fikir verir misiniz

Evlenirken shaggy almadim kullanimi zor diye. Sonradan gordum birilerinde kullanimi ayak basarken yumusak yumusak olmasi hosuma gitti.

1 yil sonra ev degistirince kolidora kesme shaggy hali aldik. Yeni tiplerdendi. Bunlarin kullnamasi zor olmuyor dediler. Dokusu daha sık olanlardandi.

Neyse dis kapının ordakinde sorun yok.ama banyo tuvaletin onune denk gelenden acaip rahatsiz oluyorum. Her ay yikasam yeridir. Yikattigimin kisa zaman sonrasinda bile yapış yapis gibi oluyor. Sanirim banyo tuvaletten ciktiktan sonraki islakliktan mi nedir anlamadim.

Kendim bir iki kere yikamaya kalktim cok agir oluyor islakkken. Kalkmiyor. 3 metre var. 2 yildir tasinacagim diye sabrediyorum. Yaza falan insallah tasinabilirim.

Ama o zamani da beklemesem direkt kestirsem mi iki yada üç parcaya diye dusunuyorum. En azindan yikamasi kolay olur.
Fikir verir misiniz
Ayak paspası serseniz oranın eşiğine ??

Ayak paspası serseniz oranın eşiğine ??
Seriyorum ama yine de genel olarak o hali cok cabuk cok pişmiş gibi oluyor. Tum odalarin mutfağın banyo tuvaletin kapisinin açıldığı hol cunku.hem banyo hem tuvalet onune paspas koydum ama net bir cozum elde edemedim. Komple orttu orttum yine olmadı cunku cok gecildigi icin ezildigi icin yapis yapismis gibi gorunuyor. Supurmeyle gecmiyor

Bence komple kaldirip başka birşey serin.İnce,alti yapişanlardan olabilir,pahali da değil.

Bence komple kaldirip başka birşey serin.İnce,alti yapişanlardan olabilir,pahali da değil.

holler fayans oldugu icin o inceler bana soguk geliyor . kullanmadim ama ince halilar falan da soguk geliyor

holler fayans oldugu icin o inceler bana soguk geliyor . kullanmadim ama ince halilar falan da soguk geliyor
Kestirseniz de sonuç değişmez bence.Çünkü kirlendiği icin degil biraz basilip ezilince o hale geliyorlar.Ben ucuz ve kullanışlı olduğundan inceleri tavsiye ettim...O zaman normal hali yolluk bakabilirsiniz.

Fikir verir misiniz
Shaggy halıya en iyi çözüm kaldırıp atmak benimde vardı bela bisey attım kurtuldum

Evde terlik giymiyor musunuz? Halının ince veya kalın olması fark eder mi ki?
çocuklar var. onlar terlik giymiyor. çorapsız geziyorlar. ben de mutfakta falan giyerim sürekli giymem terlik. zorda kalsam ben giyerim de çocuklara giydiremiyorum. pnduf falan da aldım alışmadılar bir türlü.

X