Aile Planlaması Sezeryanlı doğum yapan kadınların en fazla aile planlaması sizce ne olmalı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Poncukfan

Allah bana yeter
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2019
301
191
30
Ben sezeryanlı doğum yaptım bir kızım var oğlum olsun da istiyorum 4 çoçuk sezeryanlı dopurabilirmiyim bilmiyorum ya oğlum da olmazsa oğlan anasıda olmak istiyorum 3 kızım bir oğlum olsun.... İlk hayırlı sonra sağlıklı olmak dileğiyle tabi

Yahu, sağlıklısını isteyin. Maşallah 3 tane kızın var. Daha ne?

4üncü çocuk her iki taraf içinde ÇOK RISKLI.

3le yetin. YETINMEYE çalış.

Yahu, sağlıklısını isteyin. Maşallah 3 tane kızın var. Daha ne?

4üncü çocuğun riski her iki taraf içinde ÇOK RISKLI.

3le yetin. YETINMEYE çalış.
Yok cnm daha bi tane kızım var 3 kızım bir oğlum olsun istiyorum çokmu abartı olur tane bu devirde

siparişi ne zaman verdiniz. Kaç gün içinde elinizde olur .Töbe yarabbim.
İstiyorum kelimesi Türkçe bir kelime olup kişinin olaya veya duruma karşılık olumlu tutumda bulunma arzu etmek anlamına gelir.. sipariş verdim kargolandı şu tarihler arasında teslim olacak anlamına gelmez.. size tavsiyem insanların arzu ve istekleri ile burada dalga geçeceğinize bol bol kitap okuyup kelime dağarcığınızı geliştirin.. iyi günler

İstiyorum kelimesi Türkçe bir kelime olup kişinin olaya veya duruma karşılık olumlu tutumda bulunma arzu etmek anlamına gelir.. sipariş verdim kargolandı şu tarihler arasında teslim olacak anlamına gelmez.. size tavsiyem insanların arzu ve istekleri ile burada dalga geçeceğinize bol bol kitap okuyup kelime dağarcığınızı geliştirin.. iyi günler
Valla mıııı Hadi yaaa. Gereksiz ve boş TDK açıklamandan sonra yerine geçebilirsin. Haa bu arada bence o kitapları sen oku mesela had diye bir şey var onu bilmen için.

Valla mıııı Hadi yaaa. Gereksiz ve boş TDK açıklamandan sonra yerine geçebilirsin. Haa bu arada bence o kitapları sen oku mesela had diye bir şey var onu bilmen için.
Had kelimesini yazarak bana kullanmayi tavslye ettiginiz kelimeyi yukaridaki bayana cevap verirken kendiniz icin kullanamamaniz, kendi haddinizi asmaniz ne üzücü.. ne ise simdilik gormezden gelelim ama bakin kendinizi gelistirin sadece buralarda takilmayin..(inanin cevap vermezseniz altta kalirsiniz gibi hissetmeyin onemli degil)

Had kelimesini yazarak bana kullanmayi tavslye ettiginiz kelimeyi yukaridaki bayana cevap verirken kendiniz icin kullanamamaniz, kendi haddinizi asmaniz ne üzücü.. ne ise simdilik gormezden gelelim ama bakin kendinizi gelistirin sadece buralarda takilmayin..(inanin cevap vermezseniz altta kalirsiniz gibi hissetmeyin onemli degil)
Hiçbirşey olmayıp ta kendini bir ŞEY zannetmekte zor olsa gerek. Zaten durumun zor allah şifanı versin bir de ben zorlaştırmayayım. Sen takıl kafana göre , özel durumundan dolayı kimse bişey demeyecektir bu saatten sonra.

Hiçbirşey olmayıp ta kendini bir ŞEY zannetmekte zor olsa gerek. Zaten durumun zor allah şifanı versin bir de ben zorlaştırmayayım. Sen takıl kafana göre , özel durumundan dolayı kimse bişey demeyecektir bu saatten sonrabir cevap vermek adina hakaret Dolu cevaplar yazmak
Hiçbirşey olmayıp ta kendini bir ŞEY zannetmekte zor olsa gerek. Zaten durumun zor allah şifanı versin bir de ben zorlaştırmayayım. Sen takıl kafana göre , özel durumundan dolayı kimse bişey demeyecektir bu saatten sonra.
cevap vermek adina hakaret dolu cumleler kurmaniz karsi tarafi alt ettiginiz anlamina gelmiyor ve okuyanlarin uzerinde “Vayy nasil lafi gedigine koymus” etkisi yaratmiyor tam tersine yasadiginiz sosyokulturel cevre ve burdan edindiginiz tarzinizi aktariyor: Lutfen cevap vermeyi tekrar deneyiniz..Saygilar..

Sezeryan korkusu ben de de var yuzde 90 sezeryan olacak ikiz oldklari icin 1 oglum var daha ikizlerin cinsiyetlerini bilmiyorum duam belli yinede takdiri ilahi yani arkadaslarin anlatmak istedigi gercektn sparis gibi olmus 😕 siparis vermissiniz demiyorum **** yani benim de hayalm sizinki gbydi 4 tane olsundu arka arkaya su olsundu bu olsundu ama tabi hayat her zaman torpil gecmiyor . Bu kdr bebek sahibi olamayan insanlar varken

Ben sezeryanlı doğum yaptım bir kızım var oğlum olsun da istiyorum 4 çoçuk sezeryanlı dopurabilirmiyim bilmiyorum ya oğlum da olmazsa oğlan anasıda olmak istiyorum 3 kızım bir oğlum olsun.... İlk hayırlı sonra sağlıklı olmak dileğiyle tabi
Ssvd yi araştırın derim, sezaryan sonrası vajinal doğum olanaklar mümkünse denenmeli.

Yok cnm daha bi tane kızım var 3 kızım bir oğlum olsun istiyorum çokmu abartı olur tane bu devirde
Sizin ne istediğini kimi ilgilendirir ki, siz kaç sezeryan ameliyatı olabilirim sağlığım ne kadarına müsaade eder diye soru sormuşsunuz bilgisi olan cevap versin, başkası fikrini kendine saklasın ya da kaç çocuk sahibi olunmalı diye fikri var ise konu açsın.

X