sezeryanlı annişler korse takıyormusunuzz

mavixsxxsxxsxxsxxsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2007
822
0
40
arkadaşlar korse takıyormusunuz..bebeğim 18 günlük ve ben 2 gündür takmaya başladım.dr sordum takabilirsin dedi..sizlerde takıyomusunuz.dikişlere zararı olur mu acaba?

ben o kadar erken kullanmaya başlamamıştım ama şuanda kullanıyorum.daha doğrusu kullanmaya çalışıyorum.havalar çok sıcak,çok terliyorum o yüzden evde pek takmıyorum ama dışarı çıkarken mutlaka.sen rahatsız olmuyorsan zararı olmaz.doktorunda kullanabilirsin demiş zaten.şu göbüşler gitsede kurtulsak...

ilk 15 gün dr. izin vermedi ama sonra takabilirsin dedi ben takamıyorum ama çok sıcak acayip rahatsız ediyo zaten emzirirken ter içinde kalıyorum havalar serinlesede taksam valla göbek kaldı çok fena duruyo

arkadaşlar korse takıyormusunuz..bebeğim 18 günlük ve ben 2 gündür takmaya başladım.dr sordum takabilirsin dedi..sizlerde takıyomusunuz.dikişlere zararı olur mu acaba?

Canım biz aynı gün doğum yapmıştık benimde bebiş 18 günlük.bugün kontrolüm vardı doktor korse kullan ama cok asırı sıkı olmasın dedi.walla ewde takmak zor olur sıcaklardan 2 gün sonra dısarı cıkmaya baslıcam artık yarı kırkımız cıkıyor artık kim tutar kızımla beni :sm_cool:ben ozaman takıcam

ben 12 - 13 günlükken takmaya başladım..
şimdi pek göbegim kalmadı gibi sanki ..eskisi gibi degil ama kilo verirsem sezeryan göbegi kalmayacak sanırım

doktorum bana hastaneden taburcu olmadan önce takabilirsin demişti. ama alana kadar bi 7-8 gün olmuştu. havalar çok sıcak olduğu için pek takamıyorum. göbeğimde biraz var. havalar biran önce soğusa da rahat rahat taksam.

ben çok güzel bi korse buldum,bel korsesi onu takıyorum,moralim yerine geliyor..ama sıcaklarda zor oluyo tabii
bi de ben başta paçalı korsem vardı onu giydim, ay ölüyodum,piştim sıcaktan...bi de sık sık wc ye gittiğim için indirmesi çok zor oluyodu,hiç giymek istemiyordum...ama şimdi daha rahatım,sıcakta çok fena oluyorum ama ötekinden iyidir...
inşallah göbeğim azalır ama zayıflat-yabilecek miyim bilmiyorum,nedense hiç umudum yok çünkü iştahımın maşallahı var...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…