sezeryanda hastanede kaç gün kalınıyor

erguvan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2007
79
4
kızlar benimde 10 günüm kaldı doğumum medipol hastanesinde olcak kaç gün kalırım acaba

canım ben gece doğum yaptım 12 saat müşade altında tuttukatan sonra eğer ki bir problem yok ise
hastahaneden çıkış belgesini veriyorlar bitanem.
Allah hayırlı doğumlar versin inşallah a.s.

bildigim kadariyla sezeryanla turkiyede 4 gun kaliniyomus ablam kalmisti.benimde 10 gunum var.biraz heyecanliyim.allah kurtarsin ikimizide : )

eltim 2 sezeryanınıda medipolde yaptı. çokda memnun kaldı. 2 gece yatırıyorlar normal şartlarda....... hadi canım allh kurtarsın. gecmiş olsun. bebeğine kavuş hayırlısıyla.......

iki gece çok değilmi cuma yapıcam inşallah.ben cumartesi çıkarım dyordum neyse artık yatıcaz

canım bende cuma günü yaptım pazar günü çıktım normalde cumartesi çıkışımı verdi doktor ama bebişe sarılık testi yapıyorlar oyüzden 1 gün fazladan kalıyorsun

Hastanesine Göre Değişir Erguvancim Bende Sezeryanla Yaptim 2 Gün Kaldim
Inş. Sağlikla Kucağina Alirsin Allah Anali Babali Büyütsün

üniversite ve devlet hastanelerinde 6 gün, özel hastanelerde 2 gün yatırıyorlar ondan sonra çıkartıyorlar. Mevlam hepinizi kurtarsın. sağlıkla bebişinizle evinize dönmek nasip etsin

ben 3.5 sene önce sezeryan oldum 2 gece kaldım ama şimdi bi arkadaş doğum yaptı sezeryanla 1 gece kaldı büyük abdestine cıkınca 1 günde bırakıyolar cnm

Valla Canim Oo Senin Durumuna Bağli Yada Hastaneye Göre Değişir Benim Eltim Pazartesi Sezeryan Oldu Ve 1,5 Gün Kaldi Dr Gazi çikinca çikaririzz Dedi Sanirim Ondan çikti Bu Arada özel Hastaneydi.

canım normalde hiç bi problem olmazsa 2 gece yatırılıo.dikişlerinde falan sorun olursa önlem olarak enfazla 3-4 gün yatırılıo. canım sen içini rahat tut inşallah. inşallah bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın.

üniversite ve devlet hastanelerinde 6 gün, özel hastanelerde 2 gün yatırıyorlar ondan sonra çıkartıyorlar. Mevlam hepinizi kurtarsın. sağlıkla bebişinizle evinize dönmek nasip etsin

Bu doğru mu yani devlet ve üniversite hastanelerinde 6 gün mü yatılıyor. Neden bu kadar fazla bilen var mı?

X