Doğuma Hazırlık Sezeryana gün sayanlar?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Dediyy

Çoğul tontikolar..
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2017
5.630
14.517
Bugün 38+1deyiz. Çarşamba günü sezeryan olacağım hayırlısıyla. Heyecan, endişe her şey var. Günü yakın olanlar sizler ne alemdesiniz?

Son düzenleme:
Hayırlı olsun bu arada ben spinal ile olmuştum hiç sıkıntı çekmedim diyemem ama ameliyat sonrası azcık çektim o kadar o da normal yürüdükçe geçiyor unutma

Bende ilk sezeryanimi yapicam yarin gun vericek doktor bana da anlatabilir misiniz :) ben suan 36+5 gundeyim ama usg de 39.haftada gorunuyor bebegim iri ne zamana gun verir sizce doktor

Bende ilk sezeryanimi yapicam yarin gun vericek doktor bana da anlatabilir misiniz :) ben suan 36+5 gundeyim ama usg de 39.haftada gorunuyor bebegim iri ne zamana gun verir sizce doktor
Benim usg de 40+6ydi kendi kararımla sezeryan oldum ultrasonu dikkate alıyorlar diye biliyorum

Hayırlı olsun bu arada ben spinal ile olmuştum hiç sıkıntı çekmedim diyemem ama ameliyat sonrası azcık çektim o kadar o da normal yürüdükçe geçiyor unutma
Teşekkür ederim bende spinal oldum herkesin anlattığı kadar kötü değildi sezeryan ilk kalkışım falan gayet iyiydi kendi başıma kalktım. Sonrası da ara sıra ağrı oluyo ama normal yani ameliyat geçirdik sonuçta.

Al iste bak benim kalkisim ölüm gibiydi sanki organlarım hepsi aşağı sarktı gibi baya inledim ağladım ki acıya dayanikliyimdir. Çok geçmiş olsun 1.5 haftaya azala azala geçiyor

Al iste bak benim kalkisim ölüm gibiydi sanki organlarım hepsi aşağı sarktı gibi baya inledim ağladım ki acıya dayanikliyimdir. Çok geçmiş olsun 1.5 haftaya azala azala geçiyor
Benimde ağrı eşiğim yüksektir. Kişiden kişiye değişiyo kimi daha rahat kimi daha zorlu geçiriyo nasılsa geçer böyle güzel bi şey için değer bi daha olsa bi daha yapardım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…