sezeryan

Gulcesuu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2007
31
1
46
arkadaşlar sezeryan olalı beş ay oldu ve şimdi yine hamileyim. aldırmakta istemem.sizce bi problem yaşarmıyım

Çok erken hamile kaldığın için sezeryan olamazsın bildiğim kadarı ile yani normal doğum yapmak zorundasın..

Onun haricinde ne problem olacak? Senin gibi çok arkadaşımız var kısa sürede tekrar hamile kalan..

Bu ne cesaret kız?

anaa ne güzel anında kardeş :1rolleyes: ikisi beraber büyür.....
ya ben emin değilim ama sezeryanla doğum yapan sonraki doğumlarında da sezeryanla yapmak durumunda diye duymuştum. Ama tekrar söylüyorum doğrusu nedir bilmiyorum:sm_confused: a.s.

Hayırlısıyla tamamına erer inşallah :)
Ben doğumdan sonraki 6 ay vücut kendini hamileliğe karşı korurmuş diye biliyordum öyle değil mi yani?
Bir de hamileyken emzirme filan sorun olur mu ki?

arkadasım bende senın gıbı ılk sezeryandan 5 ay soınra hamıle kalmıstım ve sezeryanla tekrar dogum yaptım . bebeklerımın arasındakı ay farkı 14 bır sorunda yasamadım

yok arkadaşım bi sorun olmaz inşallah bunu yaşayan bi çok arkadaşımız var e tabi vücut daha toparlanamadığı için ilk gebeliğin kadar kolay olmayacaktır ama kimsede şimdiye kadar sorun yaşamadı
aldırmayı falan aklından bile geçirme a.s.

Detaylari doktorunla hemen konuş ama bebeğini sütten kesmek zorundasin diye biliyorum onuda bir an evvel sorarsan doktoruna iyi olur canim..hayirlisi olsun biraz zor geçicektir ama doktoruna danişmadan hiç bir şey yapma ..sevgiyle kal....

Yav allah allah konu açilali kaç ay olmuş kesin doğum bile olmuştur bende hemen zipladim ya...pardon

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…