Sezeryan yerimde cikolata kisti

Gonulemegimm

Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2022
38
12
21
Kızlar sezeryan olalım 20 ay oldu yani hemen hemen 2 yıl olacak ve ilk zamandan beri ağrım geçmedi şuan bile yeni sezeryan olmuşum gibi ağrıyor gülünce öksürünce yatıp kalkarken çok ağrıyor durduğum yerde bile çok ağrıyor. Hastaneye gittim doktor baktı ve orda cikolata kisti var dedi. Tam sezeryan yerimin sağ tarafında elimi vurunca bile bi sertlik var. Amaliyat olmam gerekiyormuş ayın 19 unda amaliyat olacam. Ama sizlerede bir sormak istedim başına gelen var mı veya amaliyat olup geçen geçmeyen oldu mu süreç nasıl ilerliyor?
Bu arada isminede Skar Endometriozis deniyormuş

Kızlar sezeryan olalım 20 ay oldu yani hemen hemen 2 yıl olacak ve ilk zamandan beri ağrım geçmedi şuan bile yeni sezeryan olmuşum gibi ağrıyor gülünce öksürünce yatıp kalkarken çok ağrıyor durduğum yerde bile çok ağrıyor. Hastaneye gittim doktor baktı ve orda cikolata kisti var dedi. Tam sezeryan yerimin sağ tarafında elimi vurunca bile bi sertlik var. Amaliyat olmam gerekiyormuş ayın 19 unda amaliyat olacam. Ama sizlerede bir sormak istedim başına gelen var mı veya amaliyat olup geçen geçmeyen oldu mu süreç nasıl ilerliyor?
Bu arada isminede Skar Endometriozis deniyormuş
.....

Merhaba bende dokuz ay önce sezeryan ameliyatí oldum ama ben on gün içinde iki defa olmak zorunda kaldım dikiş ipi alerji yaptığı için.sze sormak istediğim şey şu aslında benimde dokuz aydır ağrım geçmedi iç dikişlerimde ağrı var ve göbeğim de acı hissi var altı tane doktora gittim hepsi normal dedi ama ameliyatı yapan doktorum orda pütür pütür lezyonlar oluşmuş dedi operasyon sart dedi ama bunun için ameliyat olma diğer doğumda yaparız dedi lezyon dediği şey acaba kist mi sizin ki gibimi ben anlamadım benimde dikisimin ortasında o şişlik elime geliyor doktorumdan sonrada bı tane prof e gittim ve bana öyle biseyin olmadığını söyledi fakat hapsurirken gülerken falan hala ağrım var sizdeki belirtiler neydi tam olarak, bu arada çok geçmiş olsun ❣️

X