Doğuma Hazırlık Sezeryan Sonrası Normal Doğum..

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
evet ben de doğumun kendiliğinden başlaması için tercih ediyorum hiç bir sağlık problemi olmadan sezaryan kararı vermek hop diye kesip bebeği çıkartmak tuhaf geliyor ( riskli durumlar hariç tabiki) her bebek kendi gelişimini tamamladıktan sonra doğumu başlatır diye okumuştum ana çocuk sağlığı kitabımızda o yüzden ben de çok istiyorum ssvd bakalım ilk çocuğum çok kiloluydu bakalım şimdi neler yaşayacağız.

Merhabalar hangi şehirdesiniz hangi doktorl yaptınız acaba ? Ben de istiyorum ama doktorum yaşım 41 diye kesinlikle yaptırmam diyor ssvd

Kızlar ben dış gebelik geçirdim açık ameliyatla aldılar sezeryan oldu bildiğiniz ilerde bidaha hamile kalabilirsem normal doğum yapabilirmiyim ben

Merhabalar hangi şehirdesiniz hangi doktorl yaptınız acaba ? Ben de istiyorum ama doktorum yaşım 41 diye kesinlikle yaptırmam diyor ssvd
Ankaradayim doktorum cigdem guler. Aslinda tam bir ssvd ci degil her sorunda donmek istedi ben hep israrimi surdurdum o da mecbur kaldi biraz. Size Aylin Totan i tavsiye ederim ben keske gitseydim dedim ama nasip olmadi. O gercekten de cok önemsiyor ssvd yi. Yasa takilmayin ben de 40’da dogurdum.

Selam canim öncelkle allah saglikla kucagina almayi nasip etsin bende istiyorum cok bir bebegm olsun hic olmadi nasip artik .. buraya yazmamin sebebi arkadaslarim var sezeryandan sonra dogum yapan birazda bebege bagli tabiki dogumun son günlerine dogru sicak suya filan giriyolardi küvete gevsemek icin , hurma yiyolardi merdiven inip cikiyolardi sürekli ve afedersin doktoru perine masaji önermisti google yazarsan cikar .. ben bir arkadasimin bütün hamilelik sürecinde yanindaydim onun icin yaziyorum olmaz diye bisey yok ama bebek icin en dogrusu ne olursa onu yapmak lazim tabiki :) Randevun nezaman dogum icin doktorun tahmini hangi tarih? Cinsiyeti nedir? Isim düsündünüzmü cok heycanli tatli bir durum .. Allah can sağligi versin canim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…