sezeryan sonrasi karin sertligi

moonquin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2010
251
7
40
2ay once sezeryan dogum yaptim. Karnim ilk dogimdan sonra hic dogum yapmams gibiydi rahat 8aylik vardi. Zamanla azaldi auan 4-5 aylik gb. Ama bnm sikintim karnimin cok sert olmmasi. Yatis pozisyonunda karnimi elliom yumusak. Ama ayaga kalkinca sert sanki hamileyim. Hani yumusak bi yag dokusu yok. Bu normalmi rahim kuculmedi desem yatarkende sert olmasi lazim dimi? Bu zamanla gecermi.

ben de sezaryen doğum yaptım.zamanla geçer tabiki.ben de benzer bi durum yok ama herkesin vücut yapısı farklı.mekik falan çek istersen.zamanla geçecektir.kafana takma.

ben de sezaryen doğum yaptım.zamanla geçer tabiki.ben de benzer bi durum yok ama herkesin vücut yapısı farklı.mekik falan çek istersen.zamanla geçecektir.kafana takma.

Dok 4ay bitince egzersiz yap dedi. Dedigim sey yag degil ya gobegimin oralar sert. Bnm gb olan varmi

Bnm gb olan var mi ya karnimda sanki sismis sert balon var. Karnimin tumu sert sert. Yumusak bi karnm yok. Cnm cok sikiliyr (. Yag olsa bukadar uzulmezdim. Nasil olsa erir diye ama boyle bi garip

Bnm gb olan var mi ya karnimda sanki sismis sert balon var. Karnimin tumu sert sert. Yumusak bi karnm yok. Cnm cok sikiliyr (. Yag olsa bukadar uzulmezdim. Nasil olsa erir diye ama boyle bi garip
Merhaba benimde aynen boyle sert ve sis patlayacak gibi hissediyorum cogu zaman alisamiyorum ayrica uyusuk olan kisimlardada aci var nezaman gecti sizin acaba bu sıkıntınız 2 ayim dolmak uzere

Merhaba siz bi soruyu sorali yillar olmus ama ayni sorun ben de de var.dogum yapali 1.5 ay oldu.dediginiz gibi yatarken alt karnim.yumudak ama ayafa kalkinca tas gibi oluyor sanki gobek deligimden yukariya katlanmis gibi.gobem deligim kapali sixin gecti mi sorun ne aceba doktora gittim.baska bir doktora daha gittim hepsi normal diyor bi bana normal gelmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…