Sezeryan sonrası dikişlerin açılması

melek69

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2024
4
0
23
15 günlük sezeryan oldum dikislerim erimemis ve ipi bugün pansumanda hemşire çıkardı yara yerinden akıntı geliyor sıvı temizledi ve eğer iyilesmezse tekrardan dikiş atilabilecegini söyledi genelde kilolularda oluyormuş bu bilgisi olan var mı cevap yazarsa çok sevinirim

Çok geçmiş olsun. Bende bişi size soracaktım. Sezeryan sonrası kan sulandırıcı kullandınız mı?

Çok geçmiş olsun. Bende bişi size soracaktım. Sezeryan sonrası kan sulandırıcı kul
Çok sağolun Allah razı olsun ancak bana kan sulandırıcı verilmedi zaten normalde bildirim kadarıyla vermiyorlardı çünkü kan sulandırıcı kanı zaten sulandıran çoğaltan bir ilaç size mi verildi

Çok sağolun Allah razı olsun ancak bana kan sulandırıcı verilmedi zaten normalde bildirim kadarıyla vermiyorlardı çünkü kan sulandırıcı kanı zaten sulandıran çoğaltan bir ilaç size mi verildi
Evet bana verildi bu yüzden sordum. Benim bebeğim diyafram hernisi teşhisi konuldu. Bebeğim erken alındı. Alındıktan sonra birkaç saat sonra vefat etti

Evet bana verildi bu yüzden sordum. Benim bebeğim diyafram hernisi teşhisi konuldu. Bebeğim erken alındı. Alındıktan sonra birkaç saat sonra vefat etti
Başınız sağolsun Allah'ım cennetinde nur içinde. Yatırsın küçük meleginizi çok kan kaybetmis olabilirsiniz ondan verilmiş de olabilir

Allah razı olsun. Bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla kan pıhtılaşması yaşayanlara veriyor
Doğrudur evet ben tam ifade edemedim siz söylediniz dikkatli kullanın ama kan sulandırıcı çok güzel bir ilaç size de çok geçmiş olsun Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah

Doğrudur evet ben tam ifade edemedim siz söylediniz dikkatli kullanın ama kan sulandırıcı çok güzel bir ilaç size de çok geçmiş olsun Rabbim tez zamanda şifa versin inşall
Çok sağolun

Doğrudur evet ben tam ifade edemedim siz söylediniz dikkatli kullanın ama kan sulandırıcı çok güzel bir ilaç size de çok geçmiş olsun Rabbim tez zamanda şifa versin inşalla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…