sezeryan izi için bir krem vardı

ubo

rastık çekerek mahmure
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2010
395
342
kızlar burda okumuştum o zamanlar hamile oldugum için sezeryan izinden evvel çatlakları araştırdıgım içim yazıyı kopyalamadım şükür çatlaklarım hiç olmadı ama şimdi o meşhur kremi bulamıyorum burda bayanlar yazmışlardı zereyan izini yok eden bir kremi siz biliyorsanız lütfen yazın

sezeryan sonrası dikiş izleri için soruyorsan contratubex adında bir krem canım söylediğin.. ben kullandım ve inanılmaz faydasını gördüm hiç iz kalmadı

evet dikiş izi için olan kremi diyorum peki sen ne zaan kullandın bunu ben doğum yapalı 9 ay oldu şimdi kullansam bir işe yararmı acaba

bilmiyorm bakak bakim kullanalar bir yorum yazsın sonra bizde alırız

contractubex diye bir krem doktor yazarsa sigorta karşılıyor ben çok devamlı kullanamadım o yüzden etkisi olmadı fazlada olacağını sanmıyorum

devlet karşılıyomu bilmiyorum ama piyasa fiyatı 35 lira falan işe yarasa keşke bir arkadaş yazmış işe yarıyor diye inşallah

sağlık ocağı yazıyor ve devlet karşılıyor izin eski yeni olmasının bi önemi yok diyebiliyorum.

kızlar detaylıca anlatayım
ben doğumdan 1 hafta sonra kullanmaya başladım gün içerisinde 2 veya 3 kez sürüyordum yaklaşık 7 ,8 ay düzenli kullandım bayağı geçti..
sonra işe başlayınca biraz koşturmaca felan düzenli kullanamadım bıraktım iz kalmıştı azıcık
doğum yapalı 1 yılı geçmişti,sonra evde yine baktım kullansam fayadı olurmu diye deneyeyim dedim ve kullanmaya başladım tekrardan
şok oldum baktımki hala iz kaybolmaya başlıyor yani işe yarıyordu kullandım ve iz hakikaten belli olmuyor
bende işe yaradı herkeste böylemidir bilemiyorum

şimdi yine hamileyim doğumdan önce alıp eve atayım bir tane diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…