sezeryan ile ilgili soru?

E

EU1

Ziyaretçi
kızlar sezeryana kaçınca hafta alıyorlar beni bilgilendirirmisiniz?

38+3 te sezaryen olucam daha önce gelicek gibi gözüküyo ama bakalım.

evet banada 38 bitiminde dedi hayırlısı bakalım...

teşekkürler kızlar

SLM MAYIS EG SEN DE Mİ SEZERYAN DÜŞÜNÜYORSUN, BEN ÇOK KORKUYORUM AMA İSTEĞE BAĞLI SEZERYAN YAPMIYORLAR SANIRIM DİMİ? ANKARA DA HANGİ HASTANEYE GİDİYORSUN ÖĞRENEBİLİR MİYİM?

SLM MAYIS EG SEN DE Mİ SEZERYAN DÜŞÜNÜYORSUN, BEN ÇOK KORKUYORUM AMA İSTEĞE BAĞLI SEZERYAN YAPMIYORLAR SANIRIM DİMİ? ANKARA DA HANGİ HASTANEYE GİDİYORSUN ÖĞRENEBİLİR MİYİM?

nasıl isteğe bağlı sezeryan yapmıyorlar. Benimki yapıyor...Öyle bir yasak yokki. Anne nasıl isterse öyle doğum yapıyor.

handecim benim isteğe bağlı değil bebek makat gelişi o yüzden sezeryan olucak ben Ankarada askeri hastaneye gidiyorum

handecim benim isteğe bağlı değil bebek makat gelişi o yüzden sezeryan olucak ben Ankarada askeri hastaneye gidiyorum[/QUOT

benimde 36+1 oldum..bebek makat gelişi..doktor düzelme şansı azaldı diyor..galiba benimde sezeryan olacak..ben normal doğumdan çokkk korkuyorum..isteğe bağlı sezeryan yapmıyorlar..benim şu an özel doktorum yok..zübeyde hanım doğumevine gidiyorum..doktorları çok iyi..

senin kaç haftalık oldu...doktor 38+5 gibi alırız dedi..tabi daha ereken gelmek istemezse..

canım ben 38+5 günde oldum aslında4 olucaktı ama esimin gelmesini beklemek icin 38+5 oldu

nasıl isteğe bağlı sezeryan yapmıyorlar. Benimki yapıyor...Öyle bir yasak yokki. Anne nasıl isterse öyle doğum yapıyor.

BELKİ YASAK YOK AMA 3 TANE DOKTORLA GÖRÜŞTÜM SANA BAĞLI OLAMAZ DEDİ..BEN DE ÇOK KORKUYORUM VE ANKARA DA İSTEĞE BAĞLI SEZERYAN YAPACAK DOKTOR ARIYORUM..:a015:

evet banada 38 bitiminde dedi hayırlısı bakalım...

YA NASIL YA ŞİMDİDEN Mİ SEZERYAN OLUCAN DEDİ YANİ SENİN İSTEĞİNLE..BEN ÇOK KORKUYORUM SEN HANGİ HASTANE VE DOKTORA GİDİYORSUN?
BENİ BİLGİLENDİRİRSEN İNAN ÇOK SEVİNİRİM..:a015:

YA NASIL YA ŞİMDİDEN Mİ SEZERYAN OLUCAN DEDİ YANİ SENİN İSTEĞİNLE..BEN ÇOK KORKUYORUM SEN HANGİ HASTANE VE DOKTORA GİDİYORSUN?
BENİ BİLGİLENDİRİRSEN İNAN ÇOK SEVİNİRİM..:a015:

canım devlet hast.lerine gidersen normal doğumunu beklerler orda hemen sezaryen diye bişey yok..
ama özele gidersen ve ben sezaryen yapmak istiyorum dersen bi kağıt imzalıyorsun ve yapıyorsun doğumunu..

Mayis Eg Bende De Tek Arter çikti Yazilarini Okudum Sana özel Mesaj Attim Benimle Konuşursan çok Sevineceğim. Sana Sormama Gereken Birkaç şey Var:KK43:

X