Sezeryan doğum sonrası

Sevgi2509

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2022
92
29
23
6 gün önce sezeryan doğum yaptım. Vajinam çok rahatsız sanki açık gibi hissediyorum ayna tutup baktım aşırı derece acık dudakları falan ve şişmiş. Kanamam da pede gelmiyor silince peceteye yoğun bir şekilde geliyor. Benim gibi olanlar var mı ?

6 gün önce sezeryan doğum yaptım. Vajinam çok rahatsız sanki açık gibi hissediyorum ayna tutup baktım aşırı derece acık dudakları falan ve şişmiş. Kanamam da pede gelmiyor silince peceteye yoğun bir şekilde geliyor. Benim gibi olanlar var mı ?
basıma gelmedi. sezaryen sonrası benım de kanama adet gıbı oldu 1 hafta... sonra kısmen leke seklınde geldı bı kac gun bitti 1 hafta sonra tekrar bi leke geldi 2 gun kadar dr normal ıcını temızlemıstık zaten dedı 40 gun kanama olcak sanmıstım dıyınce gulmustu :) . dr una danıs ıstersen şu şişme işini. yuruyuslerını aksatmadın dımı? ödem falan olmasın o. ya da hormonaldir diycem de hıc duymadım. sen bi ara sor doktorunu yarın. kontrol gununu bekleme

basıma gelmedi. sezaryen sonrası benım de kanama adet gıbı oldu 1 hafta... sonra kısmen leke seklınde geldı bı kac gun bitti 1 hafta sonra tekrar bi leke geldi 2 gun kadar dr normal ıcını temızlemıstık zaten dedı 40 gun kanama olcak sanmıstım dıyınce gulmustu :) . dr una danıs ıstersen şu şişme işini. yuruyuslerını aksatmadın dımı? ödem falan olmasın o. ya da hormonaldir diycem de hıc duymadım. sen bi ara sor doktorunu yarın. kontrol gununu bekleme
Sürekli yürüyüş yapıyorum ilk gün başladım yürümeye zaten ama vajina şekli değişmiş. Sonda takılmıştı ondan olabilir mi

Bende normal doğumdan sonra benzer bir şey yaşadım. Daha önce aynayla falan pek bakmadığım için nasıl bir değişiklik olduğunu tam bilmesem de doğumdan sonra gördüğüm çok canımı sıktı. İlişki sırasında da gevşeklik hissettim ve lazerle daraltma yaptırdım. Geçen menstural kap kullandım aylar sonra o zaman farkettim ki baya daralmış. Off çok intimate bir paylaşım oldu 🙈
Lazer yapan doktor bunun normal doğumdan kaynaklı olmadığını, hamilelik ve hormonların etkisi olduğunu, normal doğumda dikişlerimi atan doktorun iyi iş çıkardığını söylemişti.

X