Sezeryan dikişlerim çok ağrıyor

nar suyu

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2023
39
15
31
Arkadaşlar doğum yapalı 3 buçuk ay oldu sezeryan yerim kıpkırmızı ve el değmiyor çok ağrıyor. Bu normal mi böyle olan varmı acaba.

Arkadaşlar doğum yapalı 3 buçuk ay oldu sezeryan yerim kıpkırmızı ve el değmiyor çok ağrıyor. Bu normal mi böyle olan varmı acaba.
Normal bacım normal 11 ay oldu anca gecti sayilir acisi bazen oglumu kucagima aliyorum ayaklari ile basinca acıyor

Normal değil bence. Ben çok hassas ağrı eşiğim düşük olduğu halde ilk 10 gün dışında ağrım falan olmadı. Kızarıklık da aksine gün geçtikçe azalmıştı. Hep mi ağrıyordu yeni mi başladı

Benim ilk 10 gun ağrıdı sonra ağrimadi. O da sol tarafım cok ağrıyordu geçti 10 günden sonra

Kızarıklıkla birlikte yanma varsa, sıcaksa sürekli o bölge iltihap olabilir. Benimki öyle olmuştu bir kontrole gidin bence.

Normal değil iltihap olabilir kontrole girmelisiniz.. 10 yıl olmasına rağmen herşeyi hatırlıyorum evde bir gece iki gün yatacak kadar ağrım oldu sonra kırkım çıkana kadar eğilip doğrulma ağrısı bile kalmamıştı.. İlk 10 gün biraz zorlanma yaşadım ağrı değil ama acı.. Sonra korse taktım hep sıkı durumda kaldı ve o acıda hafifledi böylece... 20 günlüktğm oğlumu tek başıma yıkadım o derece sağlamdım...
Sizin kadarken kaşıntım vardı sadece geçme kaşıntısı uzun süre kaldı .. Onlarda geçince uyuşukluk olarak deri hissi kaybı yaşadım ama ağrı sızı dokunamamak olmadı

Bende sezeryan oldum ama oyle bir sorun yaṣamadim normal diyil bence 1ay icersinde zaten yolunda gozukuyor doktorunla konuş mutlaka bence goz ardi edilecek bir şey diyil

İlk sezeryan doğumumda ilk haftada toparlamıştım üçüncü günden itibaren normal hayatıma dönmüştüm ama ikinci sezeryanda kesi yerim fazla ameliyatta çok kan kaybı yaşadım doğum yapalı 9 ay olmasına rağmen hâlâ çok ağrım var dikiş bölgem uyuşuk kontrolde gayet normal olduğunu doğuma göre geç iyileşebileceğini söyledi doktorum kızarıklık ateş baskı şeklinde ağrınız varsa enfeksiyon olabilir doktorunuzla görüşün.

Diğer doğumlarda böyle olmadı benimki kırktan sonra hiç ağrım kalmamıştı bu değişik oldu. Dediğiniz gibi hastaneye gitmem gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…