Sezaryen yeri sertlik

Muravey

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2016
739
1.087
Arkadaşlar 5 yıl önce sezaryen doğum yaptım , sol tarafta dikis yerimin hemen uzerinde sertlik hissediyorum dokununca ağrıyor , ayni problemi yaşayan var mı ?

Arkadaşlar 5 yıl önce sezaryen doğum yaptım , sol tarafta dikis yerimin hemen uzerinde sertlik hissediyorum dokununca ağrıyor , ayni problemi yaşayan var

sezaryen kesisi bende cok kalın dokununca haliyle sert geliyor elime onu mu diyorsunuz yoksa baska bir sertlik mi

Merhabalar doktora gittiniz mi acaba aynı şikayet şu an bende de mevcut 4 yıl oldu sezaryen olalı sağ dikiş üstünde bi sertlik var hassasiyet var acıma oluyo ağrı ama el değince acıyo korktum neden böyle oluyo anlamadım

sezaryen kesisi bende cok kalın dokununca haliyle sert geliyor elime onu mu diyorsunuz yoksa baska bir sertlik mi
hayır tek bir noktada sabit bir şişlik ve bastırınca ağrıyor
Merhabalar doktora gittiniz mi acaba aynı şikayet şu an bende de mevcut 4 yıl oldu sezaryen olalı sağ dikiş üstünde bi sertlik var hassasiyet var acıma oluyo ağrı ama el değince acıyo korktum neden böyle oluyo anlamadım

Evet gittim usgyle bakıldı skar endometriozisi diye birsey varmış araştırın isterseniz o olabilir dedi radyolog ama emin olamadı. 3 ay sonra tekrar gelin dedi , muhtemelen büyüme vs varmi diye bakılacak ihmal etmeyin sizde gidin

X