Doğuma Hazırlık Sezaryen ve Korse Kullanımı

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

endorfin2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2019
89
41
30
Arkadaşlar merhaba, sezaryen kaç gün sonra korse kullanmaua başladınız ? Korseyi kullanırken dikkat edilecek noktalar neler kullanan varsa yardımcı olabilir mi ?

5. Gunumde kullanmaya basladim. Sıkı oldugu icin giyip cikarirken dikkat ettim sadece. 25. Gunum hala devam ediyorum giymeye

Arkadaşlar merhaba, sezaryen kaç gün sonra korse kullanmaua başladınız ? Korseyi kullanırken dikkat edilecek noktalar neler kullanan varsa yardımcı olabilir mi ?

Doğumun ertesi günü giydim hemen korsemi. Dikişlerimi felanda acıtmadı. Korseyi çıkartınca dik duramıyordum. Korseyle çok rahat ettim. Normalde 6 ay çıkartmayın deniliyor ama ben 40 gün kullandım sadece. Henüz 3 ay oldu ama büyük oranda toparlandım

fayda gördün mü peki ne durumda göbeğin :KK70:

Benim cok gobegim olmadi zaten ama suanda da gorenler dogum yaptigima inanmiyor. Baya sıkı korsem. Hamileyke tek bacagim girmemisti icine dogumdan sonra ilk giydigimde yarim saat ugrastim giyebilmek icin. Olmiycak herhalde diyodum. Simdi bu kucuk bedenine mi gecsem diyorum. Basenlerden biraz zorluyo sadece giyerken o kadar

Bende 14. Gunumde yani bugün giyinmeye başladım... Bakalım işe yarayacak mı..
Benim de fazla göbeğim yok ama aşağı doğru sarkık olduğu için kullanma ihtiyacı duydum..

Korse mi de yeni aldım, lohusa korsesi olarak satılıyordu , 3kopcali falan bence gayet iyi , sonucu merak ediyorum.. insaAllah toparlanir..

Benim de fazla göbeğim yok ama aşağı doğru sarkık olduğu için kullanma ihtiyacı duydum..

Korse mi de yeni aldım, lohusa korsesi olarak satılıyordu , 3kopcali falan bence gayet iyi , sonucu merak ediyorum.. insaAllah toparlanir..
BENDE BÖYLE BİR KORSE VAR BU KULLANILIRMI

Eklentiler

• indir.jpg
    indir.jpg
    3,9 KB · Görüntüleme: 67
Benim cok gobegim olmadi zaten ama suanda da gorenler dogum yaptigima inanmiyor. Baya sıkı korsem. Hamileyke tek bacagim girmemisti icine dogumdan sonra ilk giydigimde yarim saat ugrastim giyebilmek icin. Olmiycak herhalde diyodum. Simdi bu kucuk bedenine mi gecsem diyorum. Basenlerden biraz zorluyo sadece giyerken o kadar

hangi marka acaba?

markası nedir korsenizin?

58.gun ve hiç korse kullanmadim göbeğimde kalmadı fazla küçücük birşey gidiyor gün geçtikçe bol bol limonlu ballı su içtim ödemeler için ama hiç korseye ihtiyaç duymadim

X