Sezaryen sonrası ayak ağrısı

kbrdn

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Mart 2021
13
4
39
Merhaba hanımlar, 7.5 ay önce spınal sezaryen oldum hem bel agrısı var ama dahs cok zorlayan ayak tabanlarım yanıyor agrıyor ve en cok da ayak bıleklerımde aşırı bır agrı var baya etkılıyo dr bısey bulamadı bazen km lerce yurumus gbı taban agrısı seklınde bazen yanma seklınde daha cok da ayak bılegı agrısı özellıkle bılegın arka kısmı bunu yasayan varmı sızce spınal iğnesı ıle ılgılı olabılır mı

Spinal anestezi en fazla baş ağrısı yapar. Bu semptomların sezaryen ile ilgili olduğunu kim belirtti size?

Merhaba hanımlar, 7.5 ay önce spınal sezaryen oldum hem bel agrısı var ama dahs cok zorlayan ayak tabanlarım yanıyor agrıyor ve en cok da ayak bıleklerımde aşırı bır agrı var baya etkılıyo dr bısey bulamadı bazen km lerce yurumus gbı taban agrısı seklınde bazen yanma seklınde daha cok da ayak bılegı agrısı özellıkle bılegın arka kısmı bunu yasayan varmı sızce spınal iğnesı ıle ılgılı olabılır mı
Fıtık varsa ayağa vuruyordur, Mr cektirin çıkar hemen..

Spinal anestezi en fazla baş ağrısı yapar. Bu semptomların sezaryen ile ilgili olduğunu kim belirtti size?
diğer postta cevapladım cok mksıı var spınalden sonra belı agrıyan eskısı gbı olamayan ama ayak agrısı tek tuk var okudum bazı forum yorumlarında ama cogunun sadece ılk kaltıgında 7/24 degıl benım ayak bıleklerım baldırlarımda da oluyor ama en cok ayaklar yanı

mr cektırdım bıse cıkmadı belımde agrıyor zaten ama cok degsıık bı agrı ıkı ayagım da aynı oranda agrıyor yanı bazen yanıyor donuyor gecelerı, fakat bastıkca daha kotu oluyor
Acaba anestezi mi vurdu ayağınıza, sinirlerinize baktığın bir nörolojiye görünün derim ..

diğer postta cevapladım cok mksıı var spınalden sonra belı agrıyan eskısı gbı olamayan ama ayak agrısı tek tuk var okudum bazı forum yorumlarında ama cogunun sadece ılk kaltıgında 7/24 degıl benım ayak bıleklerım baldırlarımda da oluyor ama en cok ayaklar yanı
Romatizma var mı sizde veya ailenizde o da çok tetikliyor bu ağrıları

gittiim beyın cerrahı norolojı emg cekıldı temız romotolojı bızle ılgısı yok dedı zaten daha cok norolojık gbı yanma donma da oluyor bazen
Hacamat yaptırın derim , bu işi gerçekten bilen sağlıkçılara yönelin derim, hacamat ve sülük iyi gelir ..

hacamatı 1 kez oldum pek etksını gormedım yıne yaptırcam ınsallah gecer
Inşallah Allah acil şifalar versin inşallah, fizik tedaviye gidin baktınız geçmiyor, elektotla size terapi yapsınlar his kaybını geçiriyor

Merhaba bende aynı şeyleri yaşıyorum mrlar emg kan tahlillerinde bir şey çıkmıyor ama ayaklarım çok ağrıyor gün boyu yürümüş gibi

X