Sezaryen doğum sonrası ağrı

bayanckr

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2024
4
0
29
Kızlar herkese iyi akşamlar. Sezaryen doğum yaptım anesteziyi belden aldım doğum esnasında omuzlarım ve kol küreklerim çok ağrıdı ve bu ağrı bende kaldı 5 ay oldu doğum yapalı ama ara ara geliyor bi yokluyor beni benim gibi olan var mı ? Çok merak ediyorum.

Kızlar herkese iyi akşamlar. Sezaryen doğum yaptım anesteziyi belden aldım doğum esnasında omuzlarım ve kol küreklerim çok ağrıdı ve bu ağrı bende kaldı 5 ay oldu doğum yapalı ama ara ara geliyor bi yokluyor beni benim gibi olan var mı ? Çok merak ediyorum.
Sezeryanla doğum yaptm altı ay oldu yüz üstü yatamam belim kitleniyor felç gibi kalıyorm uyanınca abartısız yarım saatte dönüyorm sırt üstü de zorluyor sadece yan yatabiliyorm

İlk 1 hafta boynum tutulmuş gibiydi. Ne ayağa kalkabiliyordum ne de oturabiliyordum. Yatarken boynumun altına sıcak su torbası koyunca biraz iyi hissediyordum. Çok şükür geçti. Pilates öneririm. Ağrılara çok iyi geliyor.

Bel ağrısı felan kalmadı çok şükür fakat omuzlarıma sanki Bıçak saplanıyor çok çabuk kuluç oluyor birde kesi yerinizde hala daha dokunduğunuzda etrafında acı hissediyormusunuz? 🤦‍♀️

X