sezaryanla doğum yapanlara soru

ecenaz07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2008
95
0
sezaryanla doğum yaptım. 1 buçuk ay oldu karnımda uyuşma var sizlerded oluyormu uyuşukluk hissi gibi bir şey bu ne kadar sürer acaba bilen varmı? doğumdan sonra göbekte kaldı hiç gideceğede benzemiyor:1no2:

zaman zaman bende de uyuşma oluyo ilk zamanlar tedirgin oldum ama şimdi alıştım sonuçta ameliyat olduk vucud kendini toparlamaya çalışıyo o yüzden uyuşmalar normaldir sanırım. o göbek konusunu hiç sorma çok iğrenç görünüo bencede hiç gidecek gibi deil..

bende 2 sene oldu sezaryan olali.evet ilk zamanlar bendede uyusmazlik oldu.sezeryandan 2 gün sonra ben karnimi büyük bir esarpla bagladim bi kac gün sonra acilar gecincede simsiki bagladim suan hic göbegim yok dogum yapmadan önceki göbegim gibi.ama baglama biraz tehlikeli diyolar.

canım benım bes ay oldu ara ara oluyor......

sezeryan yerınde kızarıklık varsa doktora danıs.

ecenazcım benimde 34 gün oldu bugün benimde karnımın kesi yeri değil ama üst iç tarafların içi bazen acıyo ben üşütmeme bağlıyorum çünkü diğer iki sezeryanımda böle bişey olmamıştı. şimdi ev çok sıcak çorapsız geziyorum bazen balkona çıkyorum dışarı haliyle esiyo ondan die düşünüyorum seninde öle bişey olabilir belki . göbekler gitmeyecek galiba bu sefer bende kalıcı ((

bütün amelitaylardan sonra uyuşukluk oluyo gayet normal ama beni huylandırıyo uyuşuk olması bir an önce gecse ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…