Sezaryan

Beril

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
25
0
arkadaşlar ben ilk doğumu normal yaptım fakat feci bişeydi kimseyi korkutmak istemem ama benim normalde normal doğum yapabilicek bir yapım yokmuş o yüzden önceden kontrol edilip bakılması gerekiyormuş bir saat doğum masasında kaldım ve bebeğim doğduğunda ağlamadı morarmıştı yani birkez daha gecikilse doğuramasam alllah korusun o yüzden ikinciyi sezeryan düşünüyorum kesinlikle şuan 20 aylık hamileyim aranızda benim durumumda olan varmı şuan sezeryandanda korkuyorum:çok üzgünüm:

arkadaşım senin doğumun zor olmuş olabilir herkesin doğumu senin ki gibi zor olacak diye bişey yok...hastane doktor çok önemli diye düşünüyorum...tabi doğum sana da bağlı çatın dar ise doğum zor olur ama bunu da dr sana söylemeli bu yüzden dr önemli...sezeryandan da korkuyorsun ama yapacak bişey yok bir şekilde o içinde ki bebeği çıkarıcan korkma ...epidural doğumu düşün ....allah kurtarsın cnm...bide doğum zor gibi sözlerin le korkutma bizi olurmu tatlım burda doğumdan benim gibi korkan o kadar çok kişi var ki ....

canım normal doğum bebek açısından riskli olabiliyo bunun örnekleri malesef çook fazla.
bende bu yüzden sezeryan düşünüyorumm..

ben normal doğum çok istiyorumm kişiden kişiye değişiyordur herhalde benim ablam 2 kızınıda normal doğumla doğurdu ve çok kolay oldu maşallah inş benimde öle olurrr...

X