Göz Makyajı Seyrek kaşlarıma ve kirpik uzatmaya kesin çözüm buldum ve denedim

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

selygmz

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2015
24
12
27
Merhabalar

Uzun süredir kaşlarıma fena halde takmış durumdaydım. Çok seyrekler ve kaş çıkmıyor. İçinin dolması için her şeyi araştırdım. Hatta sarımsak faydalı işe yarıyor dedikleri için on gün iki hafta boyunca sarımsak bile kullandım. Fakat sarımsak pek fayda etmedi sadece tüyleri kalın yaptı.

Daha sonra vazelin ile karşılaştım. Bir kaç yerde işe yaradığını okudum ve aldım. Bugün ile beraber 10 gün oldu ve kaşlarımın arasında ufak yfak çıkmaya başladı. Kesin sonuç veriyor. Hem vazelinin sarımsak gibi kokusuda yok ve yıkaması kolay. Ayrıca kirpikleride uzatmada bire bir. Bu 10 gün içerisinde kirpiklerim uzadı ve uzamaya devam ediyor. Alt kirpiklerim üsttekilerin boyuna yetişti neredeyse.

Eğer sizinde böyle sorununuz varsa kullanmanızı tavsiye ediyorum. Sonuç alacağınıza eminim.

Bir ay olana kadar kullanmaya devam edeceğim. Sonuçları yine buraya yazarım.
Sormak istediğiniz sorular varsa sorabilirsiniz

Bende bazen aklıma geldikçe sürüyorum eşim diyordu kalınlaşmaya başladı kaşların diye.doğru diyormuş demekki eşim sizde kullanıp faydasını görünce sevindim.

Ben ne vazelin, ne bitkisel yağlar, ne de nemlendirici kremler kullandım hiçbiri fayda etmedi en iyisi cildin kendi doğal yağıyla uzaması bence ablamın kaşları her zaman gürdür ve kaşlarını aldırdıktan sonra 2 hafta içinde kalın ve koyu bir şekilde uzar onun için yüzü sürekli nemli ve yağlı tutmak önemli

önceden badem yağı ve hint yağı sürerdim gözlerimi çok fena yakardı vazelin ise hiç yakmıyor rahatlıkla sürebiliyorum

sadece vazelin mi kullanıyorsun selygmz ?

Evet şöyle bildiğimiz vazelin mi????? merak ettim

badem yağından verim alamıyorum sadece kaşlarımın uçları seyrek, çıkmıyor uzuy oluyorum

vazelinler cilt tarafından emilemezler o yüzden kesinlikle sadece kaş kirpik için değil diğer bölgelerede sürülmemelidir kaş ve kirpik uzatabilir ancak ilerleyen dönemde kirpik diplerinizin tıkalılığına bağlı olarak birde çevre koşullarıyla beraber kirpikler iltihaplanabilir kesinlikle dikkat edilmesi ve kaş ve kirpik uzatmak için üretilen güvenli ürünlerin kullanılması sağlığınız açısından önemlidir

Kızlar 15 gündür falan kirpiklerime ve kaşlarıma vazelin sürüyorum ve kirpiklerim dökülmeye başladı. Sizde de aynı sorun oldu mu

Vazelini kullaniyorum icinene vitamini kapsulu de ekleyerek.
Evet kalinlastiriyor. Nemli olan kaslar cogaliyor ancak kas cikaran vazelin degildir.
Sarimsagi da uygulamayi unutmayin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…