Şeyda Coşkun 10 günde 8 kilo

Mesajı yazmışım yollamayı unutmuşum:) 12 de ilk öğünümü yaptım. 4te 2. öğün, 19:30da da 3. öğün düşünüyorum. Ve tabii 1 saat tempolu yürüyüş yapacağım:) Yaklaşık 1.5 lt su içtim, 3 lt ye tamamlayacağım. 2 bardakta bitki çayı düşünüyorum...

Bende bugün başladım cnm beraber gidelim ama ben oruçla tutuyorum o yüzden yiyecekleri ikiye buldum iftar ve sahur olarak hadi ikimizde kolay gelsin Aslan'a bozmak yokkk

Allah kabul etsin inşallah... Ben bugün alışverişe çıkıp diğer malzemeleri almayı düşünüyorum. Malum her yerde bulunmayan meyveler var. Zor olacak ama sonu güzel olacak

Allah kabul etsin inşallah... Ben bugün alışverişe çıkıp diğer malzemeleri almayı düşünüyorum. Malum her yerde bulunmayan meyveler var. Zor olacak ama sonu güzel olacak
Bencede malzeme olayı fena ama napalım. Bayrama on gün kala on günlük süper bir diyet bende eşim gelince çocuğu ona bırakıp bir saat yürücem sonrada iki kaseden birini iftara birini sahura ins

Ben bugün tartıldım 64 çıktım bir süre karatay uyguladım çok iyi geldi.68den 61 e inmiştim. Bırakınca ve de abartınca sonuç 64. Şimdi 10 gün detoks olacak bana. Hedef 58 diyeyim bende...

Ben bugün tartıldım 64 çıktım bir süre karatay uyguladım çok iyi geldi.68den 61 e inmiştim. Bırakınca ve de abartınca sonuç 64. Şimdi 10 gün detoks olacak bana. Hedef 58 diyeyim bende...
desene hedef kilo aynı ama ben inanıyorum eğer bozmazsak allahın izniyle kesin veririz eğer kriz gelirse buradan birbirimize engel olur diyeti bitiririz inş

desene hedef kilo aynı ama ben inanıyorum eğer bozmazsak allahın izniyle kesin veririz eğer kriz gelirse buradan birbirimize engel olur diyeti bitiririz inş
İnşallah Ben 2.öğünümü de yedim. Çok doyurduğu söylenemez suya yüklendim bende. Yaklaşık 2 lt oldu. Hergün tartılmayı düşünüyorum. Bakalım yarın kaç çıkacağım

İnşallah Ben 2.öğünümü de yedim. Çok doyurduğu söylenemez suya yüklendim bende. Yaklaşık 2 lt oldu. Hergün tartılmayı düşünüyorum. Bakalım yarın kaç çıkacağım
Aslında bu doyurucu olan bir gün ben daha önce denemistim çünkü asıl 4• gün zor ama basarsanız ins bide ben çok acikirsam azıcık sarı leblebi yiyorum

Aslında bu doyurucu olan bir gün ben daha önce denemistim çünkü asıl 4• gün zor ama basarsanız ins bide ben çok acikirsam azıcık sarı leblebi yiyorum
4.günde mi bıraktınız? Kaç kilo verdiniz? Iyi durumdayım şimdi alışverişe çıkacağım. yaklaşık bir saat yürümüş olacağım inş

Meyve için Şeyda Coşkun onun yerine ne yiyebilirim seçenekleri var degistirebilirsin bende 5 km yürüdüm if tarımida yaptım olay bitmiştir darısı diğer dokuz guneee

Meyve için Şeyda Coşkun onun yerine ne yiyebilirim seçenekleri var degistirebilirsin bende 5 km yürüdüm if tarımida yaptım olay bitmiştir darısı diğer dokuz guneee
Kinoa yı pek beğenmedim şükür ki bir günlük yarın yumurta iyi gelecek inşallah meyve seçeneklerine nerden bakabilirim?

Kiona yerine Karabugday kullanabilirsin hem ucuz hem lezzetli bildiğin esmer bulgur gbi. Hayatımdiyet diye bir site var orda Şeyda Çoşkun bölümünde değişiklikler var mesela greyfurt yerine ananas armut kivi yada şeftali kullanabilirsin yumurta=4 MANTAR=2 dilim hindi füme mesela Şeyda Coşkun hep seçenek sunuyor

Günaydın, bilgiler için teşekkür ederim. Ben 2. güne başladım, yumurtamı yedim şimdi greyfurt yiyeceğim. Bu arada sabah tartıldım ve 63.1 kg çıktım:) Dün 64.2 kg. dım. 1.1 kg gitmiş:) çok sevindim :)

GünaydınQUOTE="sirena88, post: 41698614, member: 690624"]Günaydın, bilgiler için teşekkür ederim. Ben 2. güne başladım, yumurtamı yedim şimdi greyfurt yiyeceğim. Bu arada sabah tartıldım ve 63.1 kg çıktım:) Dün 64.2 kg. dım. 1.1 kg gitmiş:) çok sevindim :)[/QUOTE]
Günaydın kizlar bugun basliyorum tamamen kinoa bulamadigim icin karabugday aldim yesil elma rendeleyip yedim

Günaydın, bende sabah sporumu yaptım Leslie 3 mile 5.26 km : 5900 adım:) Duş alıp dışarı çıkmayı düşünüyorum. 1 lt de su içtim:)

Günaydın herkese ben oruçla dolayi tüm öğünler aksama kalıyor ama sabah 1 buçuk saat yürüdüm tartıda 59 7 fena değil Sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…