Şeyda Coşkun 10 günde 8 kilo

siz çok iyi kilo vermişsniz... keşke bende o kadar verebilsem.. ilk gün menü zor gerçekten.. midem hiç almıyor..
ilk gün sabah öğle neyse de akşam çok zorlanmıştım gerçekten....ama hepsini yaptım 10.günüm ve çok mutluyum bence katlan herbirine sadece 10gün sonuçta kadınlar güçlüdür

valla ben hiç naz yapmadım ne diyorsa aynen yaptım salatalığı içine rendeledim nanede koydum zaten çorba dediği cacık gibi birşey aslındasoğuk tüketiliyor.
hmmm soğuk içiliyorsa tamamdır canım o zaman dediğin gibi bildiğimiz cacıkmış

karabuğday çorbası nasıl yapılıyor ?
Tarifi yaziyorum.. yarim demet dereotu, yatim demet nane, 3adet cengelkoy salatalik, 6 kasik haslanmis karabugday, 9 yemek kasigi yogurt 360ml su... yapilisi: karabugdayi haslayin. Bir kasede yogurt ve suyu karistirin. Icine salataligi rendeleyin.. dereotu ve naneyi kucukkucuk dograyin.. karabugdayi ve tum malzemeleri karistirin ve 3e bolun.. sabah oglen aksam icin..

10 günü tamamladım kilom yine 54 tü sabah çok mutluyum:)

korumanın ilk günüyle devam 2 gündür yürüyemedim sadece..

10 günü tamamladım kilom yine 54 tü sabah çok mutluyum:)

korumanın ilk günüyle devam 2 gündür yürüyemedim sadece..
Ben bugun ikinci gunumdeyim.. 700 gr vermisim.. baslangic kilom 58.4 bugun 57.7... siz ilk gunlerde kac kilo verdiniz.. hatirliyor musunuz...

Bu diyeti yapanlar 4. Gunu olan detoks gununu nasil yaptiniz acaba.. butun malzemeleri kati meyve sikacagindan gecirip sadece suyunu mu ictiniz.. malzemelerin posalarini ne yaptiniz..

Kızlar ben bugün başladım diyete kinoa cilek hiç hoşuma gitmedi ama dayanıcam kararlıyım

1. günde sorun yasamayan ilk benim galiba..ben hatta severek yedim kinoa cilek tarcin bir arada bence lezzetliydi..benim baslangic kilomda bu diyetlen 59.7..bakalim kac kilo gidecek ..yarin 3.günüm...

Kizlar merhaba hepinizi ayri ayri tebrik ediyorum. Bende baslayacagim haftasonu eksikleri alip fakat soyle birsry var evet harika kilolar verikiyor hizli da ama benim merakim su ki 10 gun bittikten sonra korumazsak hooppp geri gelir bi kilolar omrumuz boyunca kinoa yada karabugday tutemeyecegimizi hepmiz biliyoruz benim ricam ve sorum instagramim yok bir arkadas bahsetmis diyetiicin diye biri varmis o koruma evresini veriyormus sanirim instagrami olan biri liste cikarsa buraya eklese duacisi olirum sirf nasil koruyacagimi diyet sonrasi hayatima kaliteli karbonitrati vs nasil sokacagimi bilemedigimden baslayamiyorum an itibari ile 81 kiloyum ve bebegimi kaybedeli 6 ay oldu kilo vermeden bebek calismalarina baslamak istemiyorum nolur yardimci olsun biri goren bilen varsa ....

Merhaba ben sırf bu diyeti birlikte yapabilmek için siteye uye oldum benimle birlikte yapmak isteyen olursa çok sevinirim

Harika olur birlikte yaparsak birakmayiz yarın ilk gün o zaman ben oruçla yapıcam bayrama tam on gün kalıyor umarım ikimizde istediğimiz sonucu aliriz:)

Ben başladım kilo 61 hedef 54 . Geçen yıl bu zamanlar 50 kiloydum ama bu yıl hamileliğimde Bebeğimi kaybettim ama kilolar kaldı sonra da cnm hic diyet yapmak istemedi simdi ruhen bedenen duzelme zamani umarım şimdi Allahın izniyle herşey daha güzel olur

Merhaba arkadaşlar bende bugün başlıyorum:) Destek olalım birbirimize bırakmayalım... Çilek ve kinoa aldım az önce, ilk öğünümü birazdan yapıyorum. Geç oldu ama nereden başlasam kar dedim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…