Şeyda Coşkun 10 günde 8 kilo

ben bu listenin salatalar günündeyim sonuna kadar devam etmeyi düşünüyorum siteden destek alacağım sağolun

MERHABALAR KIZLAR ŞEYDA ÇOŞKUN FORMSANTE DİE Bİ DERGİYE YAZMIŞ BU Bİ KAÇ GÜN İÇİNDE DERGİYİ ALAN VARSA BİZİMLE PAYLAŞABİLİR Mİ

8.günüm karabuğday çorbası günüm kaçamaklarım yok denecek kadar az yürüyüşlere devam tartıya inanamıyorum toplam 5 kilo gitti sabah tartıda 55 i gördüm daha ne isterim

10 günlük diyet bana çok uzun geldi ve güvenemediğimden önce yine Şeyda Coşkunun 3 günde 3 kilo diyetii uyguladım ve sonuç mükemmel, ufak tefek değişikliğe rağmen 2,7 kg gittiii :)))

Eklentiler

• images.jpg
    14,1 KB · Görüntüleme: 472
bugün 9.günüm kiraz ananas ve mantar günüm süper sıkıntısız devam ediyor sabah tartı 55 ti yine çok mutluyum:)yarın son gün

bugün 9.günüm kiraz ananas ve mantar günüm süper sıkıntısız devam ediyor sabah tartı 55 ti yine çok mutluyum:)yarın son gün
Tatlım bana koruma evresi ile ilgili biraz bilgi versene 9. Güne gelmişsin süper toplamda kaç kilo verdin canım ben pazartesi başlıyorum inşallah bide şu karabugday çorbasınin tadı çok mu kötü ayyy ne çok sordum be

Selam kizlar bende haftaya bi arkadasla basliyacagiz bu diyete...nasil bir diyet ..zormu sizce....

ay canim benim sende burdasin

yani koruma evresine yarın başlıcam instagramda diyeticin diye biri var oradan takip edebilirsin yine günlük listeler var sabah 54 ü gördüm başlangıçta 60 tım ama çaylar yerine yeşil çay içtim onun dışında harfi harfine yaptım diyeti hergün 1 saat yürüdüm bugün 10.günüm..

tebrik ederim canım çok iyi kilo vermişsin bende geçen hafta cuma tartıldım 61.1 dim ayyy benim hedefimde 52 belki şeyda çoskunla ulaşırım hedefime bide canım şu karabuğday çorbası kötümü

tebrik ederim canım çok iyi kilo vermişsin bende geçen hafta cuma tartıldım 61.1 dim ayyy benim hedefimde 52 belki şeyda çoskunla ulaşırım hedefime bide canım şu karabuğday çorbası kötümü
ben kinoa da daha fazla zorlandım açıkcası yani karabuğdayda o kadar zorlanmadım yoğurtla salatalıkla falan iyi gitti benim 50 hedefim ama maalesef çok zor

ben kinoa da daha fazla zorlandım açıkcası yani karabuğdayda o kadar zorlanmadım yoğurtla salatalıkla falan iyi gitti benim 50 hedefim ama maalesef çok zor
zor değil tatlım olursun mutlaka ne kalmış şurda 50 ye hiç öyle ümitsizliğe kapılmaacaba ben karabuğdayı haşlasam üzerine yoğurt yanında salatalıkmı yesem yada böyle cacık mı yapsam çorba yerine olurmu sence sen şimdi tecrübelisin ama 10 günde 6 kilo süper bi rakam ya

bende bugün başladım bu diyete.. haftaya cuma bitecek.. tabi istikrarlı bir şekilde devam edebilirsem..sabah tartıldım bakalım kaç kilo vercem...

siz çok iyi kilo vermişsniz... keşke bende o kadar verebilsem.. ilk gün menü zor gerçekten.. midem hiç almıyor..

valla ben hiç naz yapmadım ne diyorsa aynen yaptım salatalığı içine rendeledim nanede koydum zaten çorba dediği cacık gibi birşey aslındasoğuk tüketiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…