Şeyda Coşkun 10 günde 8 kilo

gelişmeleri merak ediyorumm bizimlede paylaşın nasıl gidiyor diyet

ben 5 gü yapabildim 3 kg gitti bıraktım. dayanamadım şimdi yemiyorum ama o diyeti de uygulayamıyorum.

Slm kizlar benim bugun 5. Gunum sabah tartildim 3 kilo gitmis tamda uygulayamiyorum bire bir yuruyus de yapamiyorum bebegim oldugu icin ama sonuc iyi bence

Herkese merhaba. Tez çalışmalarım nedeniyle yoğundum, yazamadım. Ben 3. günün akşamında havluyu atıp pes ettim :)

bugün 2.günüm greyfurt ve yumurta günü yani dün açlıktan değilde kinoa ve çilek karışımı yemek beni zorlamıştı bugün daha güzel:)baskülde de eksilme var çok mutluyum:)1 saat yürüyüş yaptım:)motive olmak için buraya yazmaya devam edeceğim:)

kızlar bu diyeti hala yapan varmı birde koruma günü kaç gün sürüyo bu 10 günden sonramı koruma yapılacak

3.günüm bitmek üzere bir kaç tane badem yedim kaçamak yaptım....ama devam edeceğim süperim zayıflıyorum

4.günümdeyim öğle yemeğini içiyorum:) sabah tartıda eksiklik görmedim ama premensim yarın bekliyorum mensi bu sebepten olabilir ama bıkmıyorum devam :):)

merhaba kızlar ben bugün başladım sizden gaz aldım boyum 1,58 cm kilom 82 idi bu sabah kiona çilek ile başladım hedefim 55 kg bakalım nolacak :)

kızlar ikinci günüm 80,2 kg oldum tartıya inanamadım. biliyorum ilk önce su atılır vucuttan ama genede uçuyor gibiyim. bu gün 2. gün yumurta ve greyfurt günü sıkıcı bir baş ağrım var ama inat ile devam ediyorum. dün akşam çok acıkınca 3-4 tane yeşil erik yedim biraz işe yaradı 3 lt falanda su içtim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…