Şeyda Coşkun 10 günde 8 kilo

kızlar selam ,
5. günü bulamadım ben var mı acaba.
yarın oruçlu olacağım için pazar günü başlıcam 1.güne hadi hayırlısı hepimiz inşallah bol bol kilo veririz : )

Arkadaslar bu listedeki odem cayi Yag yakma cayi vs hepsini kullaniyomusunuz listedede yazan herseyi yoksa kendi yesil cayinizimi kullaniyosun yada hic mi icmiyosunuz

6. Günün mönüsü kolay gelsin herkese benim kilo güncellemem başlangıç 76.7 bugün 5. Gün 72.8

Eklentiler

• image.jpg
    221,7 KB · Görüntüleme: 832
  • image.jpg
    221,7 KB · Görüntüleme: 702
çok iyi bende 75.8 ile başladım 73.8 gördüm ama kabızlık sıkıntım var oruç olduğum için bugun akşam tartılcam

Bütün bu çaylar yerine yeşilçay, rezene, karışık bitki çayları içilmesinde bir sakınca var mıdır?
hiçbiri yoksa yeşilçay içimeniz uygun ancak akşam 4 ten sonra içmeyin diyor şeyda hanım uykusuzluk yapabilir. akşam rezene papatya melisa tercih edin. ben hazır yerine aktardan açık yeşil çay aldım onu demleyip içiyorum bütün bitki uzmanları böylesini daha tavsiye ediyor.

Kabızlık problemi olanlar şeyda hanımın sinemakili bi çay tarifi var diğer yazı dizilerinde bulabilirsiniz kabızlar için çok uygun. ama kabızlığın uzun süreli çözümü bol su içmek günde en az 45 dk yürüyüştür.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…