Şeyda Coşkun 10 günde 8 kilo

BAKIN BİR ÇOK GÜNÜN ALTARNATİFİ VAR ŞEYDA HANIMIN DİĞER YAZI DİZİLERİNDEN TAKİBİNİ YAPABİLİRSİNİZ. LİSTELER BURDA VAR VE ÇOK DÜZENLİ Bİ BAKIN DERİM BİRDE İNSTAGRAM HESABINIZ VARSA #diyeticin die bir kullanıcı var her sorunun cevabı onda mevcud. :)

Siz uyguluyormusunuz bu diyeti
ben yaptım. şimdi bıraktım tekrar başlicam inş. Ben 165 boyundayım başladığımda 80 kiloydum.
3 ayda 62 ye kadar düştüm. sonra şu bu derken bıraktım devam etseydim şimdiye hedefşime ulaşmıştım.
Şuan 65 kiloyum Hedefim 50 relg dönemimin geçmesini bekliyorumki tekrar başliyim.
öncelikle size tavsiyem vücudunuzu tanıyın mesela ben relg dönemine 1 hafta kala kilo verip almam tamamıyla durur. dönemim geçtikten sonra çok hızlı dilo veririm. o yüzden o zaman başlarım diyete ben bu diyete ilk başladığımda zor buldum malzemeleri şu bu ama tamamıyla uydum. 15 günde 7 kilo vermiştim asla kaçamak yapmayın ama ne yazıyosa onu yiyin spor olarakta bir tek günde 45 dk yürüyüş yaptım. çok kasmaya gerek yok ilk zamanlar. .sonra zamanla 1 saate çıktı yürüyüşlerim.

Siz uyguluyormusunuz bu diyeti
Hedefinize varayana kadar bırakmayın . hergün tartılın öncelikle hangi menünün vucüdunuza ne kadar katkısı var görün.
mesela karabuğday gününde ben 1600 gr vermiştim sıvı günü 400 saf protein günü 600 2 gün arka arkaya protein yapınca iki günde 2 kilo vermiştim. gönderdiğim linkte 3 yazı dizisi olması lazım eylül mayıs ve şubat listelere bakın altarnatifleri kafanızda oturtun.

Bende 90 kiloyum suan hedefim 65 boyum 1.65 peki 10 gun bitince tekrar bastan mi baslamam gerekiyo

Yeni uyeyimde linki bulamadim tekrar atabilirmisiniz

Bende 90 kiloyum suan hedefim 65 boyum 1.65 peki 10 gun bitince tekrar bastan mi baslamam gerekiyo
bakın bu 10 günlük yazı dizisiyle başlayın bence sizin kilolarınızda olupda şimdi 50 lere düşen çok var instagram ortamında ne hikayeler var. Yani demek istediğim başarmanız mümkün kendinize inanmanız lazım evet sorunuza gelince 10 günlük yazı dizisine başlayın şimdi biz bu sitede günleri tek tek yayınlıyoruz. tel. varsa ins. da yayınlayan bi çok arkadaş var bu bittikten sonra size tavsiyem mayıs ayı yazı dizisi mevsim meyveleri açısından o uygun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…