Şeyda Coşkun 10 günde 8 kilo

merhaba kızlar.bu benim kk deki ilk yorumum:) 4. gün sıvı günü olarak vermiş yanılmıyorsam.bende başladım.daha 1. gündeyim geç başladım.kinoa bulamadığım için sade activia , yulaf ,7 adet cilek ve serpme tarçın ile yapıyorum öğünlerimi.yarın greyfurt yumurta günüm olacak.bakalım tartıda nasıl farkedecek? birde sormak istediğim bu bitince yapacağımız diyet programı varmı ? yada tekrar bi 10 gün daha bundan yapmak istsek ne kadar ara vermemiz gerekir acaba?

4 . günün malzemeleri ne kadar cesitli. Hepsini almaya kalksam bazilarini bu mevsimde nerden bulcam die dusundum... diyet yapmak ne kadar maliyetli bisey... bu diyeti yapanlar ise yario mu... ben baslamadim henuz..

Diyete başlayanlar kilo Güncelleme yapalım mı. Benim başlangıç 76.7 bugün 4. Günüm 73.2 sizce nasıl ?

Ilk 3 gün tam uydum bugün de Sıvı olarak değil yiyerek yapıyorum. Migroslarda malzemelerin çoğu bulunuyor. Spor yapamıyorum ama hep ayakta çalışıyorum bide 1 Yaşında bir kızım var çok hareketliyim

Ilk 3 gün tam uydum bugün de Sıvı olarak değil yiyerek yapıyorum. Migroslarda malzemelerin çoğu bulunuyor. Spor yapamıyorum ama hep ayakta çalışıyorum bide 1 Yaşında bir kızım var çok hareketliyim
Ben 67.7 başladım bugün 65.9 um üçüncü günüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…