Şeyda Coşkun 10 günde 8 kilo

Cnm ben geçen hafta 57 kiloydum bazı sıkıntılar diyelim bana bir haftada 4 kilo aldırdı önemli olan şimdiden sonrası ilk 3 kilo fasondu yani ama olsun hedefimiz belli vericezz bu kiloları bugün mantar balık biliyorsun başka bişi yok

Biliyorum canim mantarı yedim. Öğle ve akşam somon yiyeceğim. Yalnız bugün çok halsizlik yaptı bende. yürüyecek derman ım yok.bacaklarım titriyor. Ama durmuyorum en azından 5000 adım atayım diye yürüyorum☺

Arada bir hurma ve bitki Çayı yada Türk Kahvesi yaparsan gücün yerine gelir Şeyda Coşkun'un böyle ufak kaçamakları var ki kahve istersen 2 kere bile icebilirsin kesinlikle enerji verecek

QUOTE="Kelebek678, post: 41716092, member: 689707"]Arada bir hurma ve bitki Çayı yada Türk Kahvesi yaparsan gücün yerine gelir Şeyda Coşkun'un böyle ufak kaçamakları var ki kahve istersen 2 kere bile icebilirsin kesinlikle enerji verecek[/QUOTE]
Günaydın kizlar dun karabugdayi tek ogun olarak yedim icim kaldirmiyo fazlasini bugunde yumurta greyfurt gunu ama greyfurt bulamadim ananas yiyecegim onun yerine

Diyet naz hoşgeldin greyfurt bulmak hakketen zor mevsimi geçtiği için.bende zar zor 2 yamuk greyfurt bulmuştum realden 3 e bölDüm real ve migros larda bulunuyor malzemeler genelde. Teşekkür ederim kelebek birazdan Yeşilçay içerim.öğleden sonra da kahve yaparım belki biraz toparlarım. Bugün 4.5 km 6300 adım yapabildim.bu halde en iyisi bu

Bende daha iyiceyim. Yalnız yemeklerin tadına tuzuna bakmak için kaşığın ucuyla yiyorum haberiniz olsun

Bir çatal bakılabilir bende evliyim cocugumda var mecbur arada oluyor ama gerçekten tadimlik yoksa yolun daha basindayiz

Şimdi farkettim yarın sebze günü bu günü mumla arayabilirsiniz gibi geldi bana yarın ben sıvı olarak değil yiyerek yapacağım bide lahana yiyemiyorum brokoli aldım onun yerine ,,,

kizlar verdigniz kilonun ne kadari sudan gidiyor, mesela 10 gunde 8 kilo diyor ya, bana 60kg civari olan biri 6 verir bunun da 2 kg sudur diye düsünüyorum, normal yeme düzenine geçince de o su tekrar toplanir gibi, ne diyosunuz

Günaydın arkadaşlar :) Dünün raporunu veriyorum. Evet maalesef kaçamaklarım oldu ama çok dayandığımı söylemeliyim. 2 dilim karpuz, 1 patlıcan dolma, 1 dilim fırında patatas, 1 bardak ayran (1 kaşık çorba, 1 çatal makarna tadına baktım).
Dediğim gibi misafirlerim vardı çok ayıp oldu onlara da... Pasta falan kestik d.günü de kutladık ama 1 dilim bile yemedim:)
Hareket 5 km, 2.5 lt civarı su içtim. Tartı bugün -500 daha gösterdi:) 62.1 kg çıktım. 3 günde (64.2-62.1) = 2.1 kg vermiş oldum:)
nnli verdiğim kiloları geri alırmıyım bilmiyorum ama benim niyetim mideyi terbiye etmek... Aslında bu tarz aç kalarak yapılan diyetleri bende çok doğru bulmuyorum. Sağlıklı beslenmeyi bir hayat tarzı haline getirmeli... Fakat son zamanlar ipin ucunu çok kaçırmıştım, mideme biraz terbiye vermem gerekiyordu:) Canan karatayın tavsiye ettiği beslenme şekli bana çok iyi gelmişti.(ekmek yok, şeker yok,pirinç yok, makarna vs. yok. paketli gıda tüketimi min. indirilmeli. mümkün mertebe herşey doğal organik işlenmemiş olmalı. meyvelerde sınırlı tüketim.) Kaldığım yerden ona devam edeceğim inşallah...

Kızlar bugün smoothie günü... Ben elma ve salatalığın suyunu sıkmadım. Direkt yedim. Bir parça maydanoz, çok küçük zencefil ve limonu karıştırdım üzerine su ilave ettim bide onu içtim.. Çok iştah açıcı olduğunu söyleyemem. Arada yeşil çay içeceğim içine biraz limon ve zencefil ilave etmeyi düşünüyorum. Zencefili az tükettiğimi düşünerek...

Cnm
Arkadasin dediği gbi zaten 8 kilo verilmez ki biz şu içip spor yapıyoruz ben Şeyda Coşkun'un tavsiyelerine inanıyorum haa gayret yılmaz yok

Bu arada fazla yürüyüş ise yaradı eve bi geldim tartı 57 5 olmuş :) demekki kaçamak yapınca sporu artırmak gerek

kizlar verdigniz kilonun ne kadari sudan gidiyor, mesela 10 gunde 8 kilo diyor ya, bana 60kg civari olan biri 6 verir bunun da 2 kg sudur diye düsünüyorum, normal yeme düzenine geçince de o su tekrar toplanir gibi, ne diyosunuz
Cnm ben daha 8 kilo vereni duymadım ortalama zaten 5 6 kilo veriliyor

Cnm eğer taze zencefil aldiysan ağzına kucuk bir parca at isirmadan em hem istahin kaçar hemde metobolizma hızın artar ama sakın ısırma çok acii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…