Şeyda Coşkun 10 günde 8 kilo

EmmaAutumn

Saygı ve nezaket en büyük erdemlerdir
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2014
968
287
Şeyda Coşkun diyeti için açılmış başlıklar var ama bugün itibariyle Posta'da vermeye başladığı listeler için yeni bir başlık açmak istedim. Yazı dizileri "10 günde 8 kilo" sloganıyla yayınlanıyor, ben de "Nasılsa sadece 10 gün, deneyeyim bakayım." diyerek başlıyorum. Eşlik etmek isteyen varsa buyursun gelsin, katılsın :) Ben günlük olarak kilo değişimini yazacağım. Kilom hayli fazla olduğu için çok az, estetik kilo problemi olanlar için bir örnek olamaz elbette ama benim gibi bir hayli fazla kilosu olanlar için motivasyon olacağını düşünüyorum :)

Hadi beraber başlayalımmm:) yayınlayabilirmisşn diyet listesini

Bende varım listeleri paylaşsak daha da yararlı olur sanki

bUNLARI sEVGİLİ dİYETCİN İNST. PAYLAŞMIŞ BENDE EKLEMEK İSTEDİM. ŞEYDA COŞKUN MAYIS AYI 2015 1. GÜN

Sabah
1 adet katı yumurta yağsız
1 adet greyfurt
Ara
Kan grubuna göre kabuklu yemiş
A grubu yer fıstığı
B grubu ceviz
Öğle ve akşam aynı Şeyler aç kaldık bu ne

3. gün mantar somon omega 3 günü.
sabah: 4 mantar tavada ızgara
öğle: 120 gr somon tava ızgara
akşam: 120 gr somon tava ızgara

bende başladım:) 76.0 bugün 2. günüm 75.1 dim sabah hedefim 68 hadi bakalımm :)
Arkadaslar bende şeyda coşkun un 3 günde 3 kilo diyetini yaptım ve gerçekten kilo verdim 2.5 çünkü 3.gün sapmalarim oldu

3. gün mantar somon omega 3 günü.
sabah: 4 mantar tavada ızgara
öğle: 120 gr somon tava ızgara
akşam: 120 gr somon tava ızgara
bugünki gazetede mi yazıyordu... ben bu diyeti tam olarak anlayamadım.. hatta bugün sırf bu diyet için gazeteyi aradım ama bulamadım bi türlü.. 10 gün boyunca diyeti mi yazacak şeyda coşkun "gün gün"... yani yarın 4. günü mü veriyor?

Evet Posta Gazetesine 10 Günde 8 Kilo yazı başlığıyla yazıyo şeyda coşkun. Yarın 4. Gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…