şevkat

yumy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2008
1.944
6
şöyle bir tabak sıcak çorba için aylardır neler vermezdim.annemi 20lerimde babamı ilkokulda kaybettim abim ne kadar mal varlığı varsa hepsini annem senin kocanı istemedi o yemesin dedi el koydu akrabalar düzelir düzelir sende çok edepsizsin ondan böyle dediler 1 kez bile aramadılar koca desen onlar 4ü bir aile ama biz çocuğumuzla daha olmadık anlıyacağınız kimsesiz olmak zor hasta olunca doğum yapınca şu an bile nereye yeişiyim bilemiyorum herşey para değil manevi yönden de tatmin olmak istiyor insan bu boşluğu parayla işle doldurmak imkansız .kafaya taktıkça yediremiyorum kendime böyle sahipsiz oluncada herkes herşeyi hak görüyo kendine senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

babanızın mal varlığına abinizin el koymaması, lazım. siznde hakkınız var onda. bence bir avukata başvurun. bu işte bir hak yenmesi ve kanuna aykırılık var..
bu arada konununuzun yeri bir derdim var.
oraya açsaydınız iyi olurdu.

Son düzenleyen: Moderatör:
dert bir olsaydı çözmek kolaydııı benden vekalet aldı zorla hak filan kalmadı canım

başınız sağolsun ama okypete'nin de dediği gibi başlığınızın bir derdim vara taşınmasını isteyebilirsiniz.
hukuk köşesine de yasal yollarınızı sorun.

eşiniz size korumuyor mu onu da anlayamadım.
sizi dışlıyor ya da ilgilenmiyor mu?

valla aramız pek yok anne düşkünü ayrıca sıcak bir çorba istemenin derdim var köşesine uygun olduğunu sanmıyorum ben sadedce duygularımı paylaşmak istedim

zorla yapıldıysa
bununda cezası var.. bence yine bir avukatla konuşun............
bişey yapmayı düşünmüyorum iş iyice çirkinliğe gidicek bunuda ben kaldramam ne gerek varki böyle şeylere durumu anlattım ben ona senin için karımla aramı bozamamben dedi bebğim oldu 7 aylık daha görmedi bile hiç umuru değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…