seviyormus gorunup icraata gecmeyen erkek

ceyda90

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2016
3
0
34
Merhaba,yaklasik 3 aydir bir erkek arkadasim var.iliskimizin ilk ayinda ayri sehirlerdeydik ve o mesafeyi asla sorun etmedi bu durum bana basta fedakarlik gibi gorunmustu fakat tatil bitip ayni sehre geldigimizde de gorusememe durumunun degismedigini gordum.sevgisine inaniyorum gercekten surekli mesaj atiyor,merakta birakmiyor,kiskaniyor vs fakat is bir seyler yapmay gelince hep bir bahanesi var.2 ayda toplam 4 kez gorustuk.sozde beni 4 gozle bekliyor sabirsizlaniyordu gelmem icin.fakat simdi surekli maddi problemler,is yogunlugu,yorgun olmasi gibi sebeplerle gorusemiyoruz ustelik evlerimizin arasinda 3 sokak var.ben aksam o sabah saatlerinde calistigi icin izin gunlerimizle orantili olarak sadece pazar sabah ve ptesi aksamustu gorusme sansimiz var o zamanlara da illa ki ya ailesi ya arkadaslari sikistiriliyor.en son bu hafta gorusmedik yarin gorusuruz derken yine aileyle kahvalti plani cikardi ve artik daha fazla anlayisli olamiyorum.daha 1 defa birlikte yemek yemedik sinemaya deniz kenarina gitmedik benim de ihtiyaclarim oldugunu gercekten dusunemiyor mu yoksa sevmiyor mu?tepkimi belli edip etmemek arasinda cok kaldim lutfe yardim edin...

Allahına gülüm bizim ki icraat yaptı da ne oldu evlilik düşünme şuna inan gerçekten evlilik aşkı öldürüyor karşında ki şahsa da seni incitmemesi gerektiğini belli et baktın olmuyor bas tekmeyi düzelmiyorlar inan ki boşuna vaktini öldürme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…