Sevineyim mi korkayım mı bilemedim

kirmizikar86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2011
125
5
kızlar ben bu ay idrar yolları enfesiyonundan antibiyotik kullandım bide fitil falan rahim ağzı yarası varmış neyse fitil biteli çok olduda antibiyotik biteli 1 hafta oldu ve ben dün kan testi yaptırdım 639 çıktı yani 2-3 haftalık hamileyim:)şimdi kafamda kocaman soru işareti ilaç yüzünden.netten araştırdım ilk 30 gün kullanılan ilaçlar cenini ya düşürürmüş yada etkilemezmiş e bende hamile çıktığıma göre korkmamalımıyım:KK43:off bayram tatili die perşembeye kadar bu soru işaretleriyle geçircem:KK43:belki bu durumu yaşamış arkadaşlar vardır yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Öncelikle tebrikler cnm.
Sana şunu söyleyebilirim ki kullandığın ilaç etkilemiş olsaydı ya düşük olurdu ya da bebeğin tutunamazdı. Gönlünü ferah tutmalısın Değerin de çok iyi çıkmış.

canım bende aynı senin durumundaydım ,
regl olamadığım için doktora gittim ocak ayının sonunda, ultrasondan baktı, vajinit için antibiyotik ve fitil, regl olmam içinde adet söktürücü verdi gönderdi,
kullandım ama halen adet olamadım, sonra şubat sonunda tekrar doktora gittiğimde 6 haftalık hamilesin dedi, şok olduk tabi ama Allahın izniyle bebeğimiz 17ekimde dünyaya geldi gayetde sağlıklı binlerce şükürler olsun, sende içini ferah tut kontrollerini aksatma.
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

amiin canım:)çok sevindim gözünüz aydın bebişiniz gelmiş sağlıklı ömür nasip etsin rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah:)

kızlar ben bu ay idrar yolları enfesiyonundan antibiyotik kullandım bide fitil falan rahim ağzı yarası varmış neyse fitil biteli çok olduda antibiyotik biteli 1 hafta oldu ve ben dün kan testi yaptırdım 639 çıktı yani 2-3 haftalık hamileyim:)şimdi kafamda kocaman soru işareti ilaç yüzünden.netten araştırdım ilk 30 gün kullanılan ilaçlar cenini ya düşürürmüş yada etkilemezmiş e bende hamile çıktığıma göre korkmamalımıyım:KK43:off bayram tatili die perşembeye kadar bu soru işaretleriyle geçircem:KK43:belki bu durumu yaşamış arkadaşlar vardır yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

kan testini adetine kac gun kala yaptin cnm merak ettim benim adete 3 gun var bugun idrarda test yaptim ama cikmadi :KK43: :KK43:

canım ben adetim 5 gün geçtikten sonra test yaptım yoksa adetten önce idrarda çıkmaz oyüzden endişelenme günün geçer geçmez yaparsın:KK66:

X