Sevilmeme hissini aşamıyorum

Strangerthings0

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2018
509
55
Gerçekten sevilmediğimi düşünüyorum artık.etrafımda birsürü sevgilisi olan mutlu çift var ama ben nedense hep ilişkilerimde bırakılan oldum.3yıllık ilişkim bittikten sonra şuan başka biriyle iş arkadaşıyla olduğunu öğrendim ve kendimde suç arıyorum.Belkide kilom olduğu içindir bilmiyorum ama kilom var çirkinim diyemi sevilmedim hiç sevilmicek miyim bu duygu nasıl geçer kendimden nefret etcek konuma geldim belkide zayıflarsam düzelir ama hayatıma insan alamıyorum kilodan yargılıcak diye.Hele eski ilişkimden sonra canım hala yanmaya devam ediyor özlüyorum..

Hareket berekettir.kendini kabullen hayatı kabullen önlem al ve devam et.
Önce sen kendini sevmelisin

Kaç kilosunuz? Yaşınız kaç? Öncelikle herkes zayıf veya model ölçülerinde olacak diye bir şey yok, çevrenizde sevilen diye nitelendirdiğiniz insanlara bir bakın, çok mu güzeller, ille de hepsi çok mu zayıflar, partner olarak podyumları mı sallıyorlar? Bunları aşın, sevginin bu niceliklerle bir ilgisi yok. Zayıflayacaksanız da sağlığınız ve kendiniz için zayıflayın. Birileri sizi sevsin diye değil.

Aman sanki sevgilisi olan her kadın VS modeli. Öyle olsa dünyada sadece güzel ve yakışıklı insanların sevgilileri,eşleri olurdu. Halbuki etrafınıza bakın. Sizden daha kilolu olup sevgilisi olan kadınlar mutlaka vardır. Zayıflasanız bile beğenmeyen yine beğenmez. Seven seviyor, sevmeyen de her şeyi bahane ediyor. Bu kadar basit Siz yine başta kendiniz için kilo verin.

Kilo vermek istiyorsanız sağlığınız için verin,kendinizi o şekilde görmek istediğiniz için verin başkası için değil
Kilolu oldugunuz için beğenilmemiş olabilirsiniz aynı durum zayıflık için de geçerli oluyor
Her sevilen kişi de 90 60 90 değil nihayetinde hepimizde kilo,selülit,çatlak deli gibi vardır
Bunlara takılmayın kendinizde değişiklik yapmak istiyorsanız bu kendi isteğiniz için olsun başkalarına güzel görünmke için değil
Yolun sonunda hiçbiri bu kadar çabayı hak etmiyor

Kilonuz sadece sizin takıntınız haline gelmiş. Bu takıntıdan kurtulmak için bence zayıflamalısınız, sadece kendiniz için.

ben zayıfım ama bende yalnızım :) geriye dönüp baktığımda da ben de sevilmedim. yani ilişkilerim oldu ama gerçekten sevilmedim. başka birşeyle ilgilenin kendinizi sevin kimsenin sizi sevmesi gerekmiyor. yani bunun kilo ile güzellik ile ilgisi yok. silkelenin kendinize gelin başka hedefler koyun. siz kendinizi sevdikçe illa ki sizi de seven biri çıkacak karşınıza.

haha aynen aynen bende :) aynaya baktığımda gayet güzel bir görüntüm var ama hep pisliklere denk geldim, aldatıldım sevilmedim, sevgi sandığım şey takıntıydı en çok. şiddet gördüm yani hiçbirinin güzellikle zayıflıkla alakası yok.

Kendinde suç aramayı bırakıp kendini seversen elbet seni de seven çıkar ama kendini sen bile sevemezken başkası bunu nasıl yapsın ?

Zaten ben son ilişkidmen sonra böyle düşünmeye başladım.3 senemi verip bitince iş yerinden bir kızla oldu.O şuan mutlu bense ağlıyorum arkasından numaramı sildi diye

Valla kimse alınmasın ama şişman diyeceğim şişman bir kız arkadaşım vardı. Yani boy 150 ama kilo en az 90. Yakışıklı bir çocukla sevgili oldu kilo aldıkça aldı üstüne en az 110 kilo oldu. Adamı da aldatıp duruyordu üstelik. Resmen köpek gibi davranıp azarlıyor falan. Çocuk ama resmen aşık olmuştu. Biz kizi çok yalan söylüyor adam kullanıyor diye sevmezdik ama o çocuk onun için çiçekler hediyeler görsen pervane. En son çocuğu aldattı yakalandı başkasına iftira attı falan. Sağda solda başka kız için iftiralar attı yani aslında o kızla beraber kaldı üstüme kaldı diye ki öyle bisi yok. Kız ispatladı o da nişanliydi üstüne kalmasın diye ama çocuk yine de diğer kıza inandı. Biz kestik sohbeti ama duydum çocuk evlenme teklif etmiş sonra ne oldu bilmiyorum. Gayet işi gücü yerinde evi arabası olan boylu poslu çocuktu. O zaman demiştim bu işler tipe bakmıyor diye. Kilo boy falan bir yere kadar. Erkekler güzeli de aldatıyor çirkini de aldatacagi varsa. O yüzden hiç takılma. Ayrıca en çirkin zamanlarımda peşimde kaç kişi dolaşırdi kilom varken şimdi fitim valla yazan bir kere yaziyor pas vermiyorsam uğraşmıyor bile ikinciyi. Yani kilo versen de adam karaktersizse değişen bisi olmayacakti

Ben eski sevgilimden sonra kendimden soğudum o gitti iş yerinden kızla mutlu

Diyet ve sporla sağlıklı fit bir vücuda sahip olmak zor değil yeter ki kararlı ol. Ama kendin için kilo ver kendini sev. Başkalarının seni sevmesine ihtiyacın yok. Etrafta mutluluk tablosu çizen çiftlere aldanmayın. Kendini seven biri başkasının sevgisine ihtiyaç duymaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…