Sevilen sanatçının duaya ihtiyacı var

AzRASILAM

Nirvana
Pro Üye
26 Nisan 2008
20.928
7.472
38
Murat Göğebakan lösemiye yakalandı
Anadolu Rock müziğinin sevilen sanatçısı Murat Göğebakan tıp dilinde lösemi halk dilinde ise kan kanseri olarak bilinen hastalığa yakalandı.

Köşe yazıları yazdığı Haberaktuel.com isimli internet sitesinde duyurulan habere göre, 1 Mayıs'ta hastaneye yatırılan ve bir gün sonra Lösemi teşhisi konan Göğebakan'ın sevdikleri Memorial Hastanesine akın etti.

Murat Göğebakan'ın eşi Sema Göğebakan, eşi Göğebakan'ın tedavisine başlandığını ve moralini yüksek tutmaya çalıştıklarını söyledi.

ay gerçekten sabah duyduğumda şok geçirmiştim.
acil şifalar diliyorum.
allah sevenlerine ve yakınlarına dayanma gücü versin.

bn murat göğebakanı çok severiim hm insanlığını hm şarkılarını hmde hemşerim bnm
allahtan acil şifa diliyorum
grip oldum die gtmiş maalesef lösemi olduğunu öğrenmiş
ona ve tüm bu hastalığı çeken herkese acil şifa diliyorum
kimin ne olcağını allahtan başka kimse bilemez

nr kadar kötü bir hastalık ya inş yener kanseri allahtan acil şifa diliyorum

Allah acil şifalar versin inşallah.
Ne zor böyle bir hastalıkla savaşmak. Dilerim Murat Göğebakan bu savaşı kazanır.

rabbim yardımcısı olsun şafi adıyla şifalar versin inşallah.çok severim kendisini.sanatçılığı bir yana insan olarakta çok iyi bir insan.inşallah kavuşur sağlığına

Rabbim kimseye dermansız dert vermesin, tüm aman dileyenlerin , tüm şifa bekleyenlerin yardımcısı olsun..

Lösemi erken teşhis edildiği zaman,
başarılı sonuçlanıyor..
Allah şifa versin inşallah ve kimseyi hastalıkla sınamasın...
dualarım tüm lösemili insanlarımıza...
sevgiler...

Rabbim tez zamanda şifasını versin inşallah..dayanma gücü ve sabır versin Rabbim..acil şifalar versin..amiiiinnn...

çok sevdiğim bi ses vede karakter bu güne kadar hiç bi şekilde müziği hariç başka konularla gündeme gelmedi
rabbim acil şifalar versin inşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur onun o ay yüzünü görürüz :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…