Sevgiliniz yada eşinizle yaptığınız ve bidaha hatırlamak dahi istemediğiniz anılar:)

bi anı daha aklıma geldi kızlar hala hatırladıkça utanırım..o zaman nişanlıyız evinde kaldım ben de üni.öğrencisiym son sınıfta neyse sabah kalktım duş aldım kilodumu banyonun musluğunda asılı unutmuşumkafamçokkarıştı ha bu arada çamaşırım olmadığı için onun kilodunu giydim sınava gittim ama paçalı don bütün gün nasıl rahatsız oldum..ev arkadaşı o gün yoktu ertesi gün gelmiş ve benim salak nişanlım kilodumu görmediği için musluğun kenarında birkaç gün aslı kalmış..adam ne dediyse yaa...ne rezalet bir durum:tomato:

Çatlıcam gülmekten..:roflol:

kızlar çok komiksiniz ya
zaman geçtikçe neler çıkıo :)

hani yeni anılar yok muuu:)

bu olay bana cok tanıdık gelio kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2:kedi:

ayyyyy uzun süredir giremedim buaya,cok yasayin emiii catlattiniz beni.

Allah ıyılıgınız vewrsın cok gulxdum yaa cok yasayın emıııı boyle bır konu daha vardıı aradım ama bulamıyommm

Dayanamıyorum bende yazacağım. Eşimle daha yeni çıkmaya başlamışız. Beni evin önünden arabayla alacak ama çok ciddi bir biçimde de kavga etmişiz. Ben merdivenlerden indim eşimin arabasını gördüm ama yolun karşısında durmuş.Hızlı,sinirli ve vakur bir edayla arabaya bindim kaşlarım havada ve asla yüzüne bakmıyorum. Merhaba bile demeden öylece bekliyorum. Ancak arabanın teybinde,koltuklarında bir gariplik var. Derken sinirle döndüm ve neyi bekliyosun dedim ama kime 50 yaşlarında bir amcaya. Dumurr tabi ay amca yanlış bindim özür dilerim dedim ama felaket utandım tabi. Eşimde gelmiş o sırada arabadan indiğimi görmüşmüydü hatırlamıyorum. rezalet ya!!

ay bende de oldu aynı durum
bi akşam yalnız otururken oturma odasında....
malum durumdayızsaatte pek geç değil10 civarı
eşimin arkadaşları geldi habersiz(hep gelirler aşağıdayız kapıyı açın diye ararlar bekar olunca.hoş biri evliydi ama düşünememiş)
çaldırıyolar cebi ,açmıyoruz odanın ışığıda yanıyor.
bizim evde ozaman sobalıydı biz ufo kullanıyoz çaldılar çaldılar kapıyı açmadık malumunuz...kaydirigubbakcemile3
alt komşuyu çaldılar ordaki kızlara acaba zehirlendilermi sobadan polis ambulans çağıralım demişler o kızda ufo kullanıyolar zehirlenilirrmi falan demiş
eşime aç telefonu uyuduğumuzu söyle diyorum açmıyor gelmeselerdi pat diye diyor...
ayyy neyse daha sonra eşim kapıya çıktı uyumuştuk dedi gittiler
nerdeyse polisle kapıyı kıracaklardı yaaa:roflol::roflol::roflol::roflol:
rtesigün kızlar sordu arkadaşları daha sonra geldiğinde sordu ayyy ne utanmıştım

delikafaduldendelikafaduldenay yarıldım ya hihihihihi sen kadın olucağını bilmiyo muydun onun sonundasırnaşık şey

gülmekten öldüm valla

benimde telefon kazası olmuştuohaoldumsmile annemle biraz tartışmalıyız evden çıkmışım ve annem bana mesaj atmış en son bende ona havalı havalı mesaj atıyrm ama baya sinirlenmişim. o sırada bi şehir dışı gezisi yapıcaktık arkadaşlarla ve arkadaş mesaj çekti gidiyomuyuz diye. bende olmaz artık canım annemin triplerini hiç çekemicem diye bu mesajı anneme atmıştımeyvahedigeldismile benim annemde eli maşalı çinsten tabi eve gidene kadar yusuf yusuf olmuştumzemuszemus

birde bitanemle birlikte otobüs yolculuğundayız metro ile aktarma yapıcaz ama ben felaket sıkışmışım yerimde duramıyrm yana döne tuvalet arıyoruz ama koskoca metroda tuvalet yokdubilmiyorumkismile onun yanında çocuk gibi tepindiğimi hatırlıyrm hala yeri gelince hatırlatııyo danam gülerekopuyorumnanaktan

Hepsi çok komik:)
Bende birtane anlatıyım bizim evde sigara içilmesi yasak gelen misafirler balkonda içerler bir kış günü bir misafirimiz balkonda sigara içecekti bana kapıyı kapat içeri koku gitmesin dedi bende kilitledim sempatiksalakcinniiçerde mutfakta bulaşık yıkıyordum bulaşık bitince çayımı aldım içeri geçtim misafiri balkonda kilitli unuttum :)neyse bu bağırmış camı felan yumruklamış nerdeyse kıracak adam zaten hasta ve yaşlı ama donmuş resmen neyse bizimkiler duydu balkondan çıkardılar sırnaşık şeybende öldüm gülmekten bunu ölsem gitsem unutmam sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…