Sevgiliniz yada eşinizle yaptığınız ve bidaha hatırlamak dahi istemediğiniz anılar:)

kızın teli kesin samsung dur:umursamaz:
ben de u600 var.
bigün sevgilimle mesajlaşırken hoca aradı.
tez hocam lepik git kozyatağına anahtar ı şuraya bırak ben oradan alıcam dedi.
haftasonu amakafamçokkarıştı
ben de snir oldum.
arkasından sevgilime mesaj attım uff aşkım ya hoca iş çıkardı gene kozyatapına gtcem:mymeka:
ve ben u mesajı telin aziziliği yüzünden hocaya atmışım:1shok:
aranan ilk numara çıkıo çünkü telde lk olarak.
ben bunu tam farkettim kiii benim tel çalıo arayan hocam:1shok::1shok:
açamadım teli tel yerde çalıo ben halıya kapaklanmış deve kuşu misali gömülmüşüm:sinifsinif:
sonra aradım hocayı haha hocam size atmışım diye yüzsüzlüğe verdim.
işte sevgilimle çıkacaktık da o biraz bozuldu da ondna yazdım öle falaln
hoca bişi demedi Allahtan güldü o da bana ama hokkalı bi azar yeseydim yerdim:çok üzgünüm:
Allahım bi daha öle bişi yapmak mı ALlah korusun artık hep bakıyorum kşme atıyorum diye mesajıakannehir

yeni evliydim
sarma yapayımda görsün marifetlerimi koca dedim
sardım koydum ocağa
sonra eşim gitti mutfağa ben de arkasından
açtı kapağı,sarmalar yayılmış yapraklar sağa sola savrulmuş.
pirinçler çıkmış içinden.
bu nee dedi.sarmadan pişirdim sandı
sonradan öğrendim ki,üstüne tabak kapatmam lazımmışş.:sinifsinif:

bitane daha anım aklıma geldi onuda yazayim
gene yeni evliydim yeni uykuya dalmışız.
benden zort sesi çıktı
kendi gazımın sesine uyandım
baktım yanıma eşim uyuyamamış,
oda bana bakıyor CADIARZU
bende o ses neydi ya öyle diye utancımdan saçmalamıştım

delikafadulden:roflol::roflol:
olur böyle kazalar ..insanızzz..ama çok ta komik oluyor yaaa bu tarz kazalar:kedi:sırnaşık şey

delikafadulden:roflol::roflol:
olur böyle kazalar ..insanızzz..ama çok ta komik oluyor yaaa bu tarz kazalar:kedi:sırnaşık şey
kaydirigubbakcemile3 insan utanıyor ama zamanla alışıyor.
uykumdayım salıversem benim suçum mu diyorum :kedi:

ben de eşimle nişanlıyken resmi nikahı yapmıştık..birgün evine gittim neyse ..zaten resmen evli olduğumuz için çok rahattık ama o kadar da o işi yapacağımızı hiç düşünmemiştim..malesef ben düğün olmadan bekaretim gitti..çok plansız ve rastgele oldu..çok ağlamıştım niye yaptık diye ne salakmışım laelaelaelaelae sonra tabi 3 ay boyunca düğüne kadar her fırsatta birlikte olduk ..

olsun birbirinizi yakından tanıma fırsatınız olmuş sırnaşık şey

ay ne guldum ne guldumkaydirigubbakcemile3
bende bigun hastayim gece yarisi hastaneye gidiyoruz heryer kar ortulu
kokosluktan kalirmiyiz hastada olsak karda yagsa ince topuklu giyeriz:) arabadan indim kardan nere bastigimi gormuyorum
topuk cat diye kirildi esime topuk kirildi galiba diye gosterirken tuttu temelli kopartti e nolcak simdi dedim otur otur oturtdu arabaya saniyorumki yapistircak tuttu diger topuguda kirdi:roflol: gitmem boyle dr dedim girdi koluma parmaklarimin uclarina basa basa gittim kimseye farkettirmiycem diye dokuz dogurdum ogun bugundur arabada yedek ayakkabim bulunur:1rolleyes:

hani bi gır gır mesaj var. bahçedeki güzel güller
sarı kırmızı
mis kokulu falan diye gidip ensonunda da
işte o güllerin dikenleri .......ne girsin .diye bilenler bilir. buraya kadar tamamda.
bu msj yanlışlıkla patronuma gönderirsem sonumu siz düşünün. laelaelaelaelae.gerçi adam karşılıgında sadece, güzelmsj için tşkler ama dikenleri aynen iade ediyorum yazmıştı.ve konuyu asla açmadı birdaha.:kedi:

Son düzenleme:
ay çok alemsiniz ya ,
karısının gazından uyuyamayan kocalar
patrona giden yanlış mesaj
topukları giden ayakkabı
okurken çok elendim çok:)

ayy canım ya aynısı bende de oldu nişanlımla öğrenciyken yani flört ederken onun evi vardı arada birlikte kalırdık ee tabi birlikte uyurduk( şimdi askerde çok özledim burnumu onun nefesine dayayıp uyumayı opuyorumnanaktan) neyse birgün yine ben orda kalacam bütün gün yemek işinide çok kaçırmışım acayip gazım var bağırsaklarım sürekli hareket halinde ama ses çıkar diye tuvalete gitmedim o şekilde uyuduk gece seninki yine zort demiş benden patlama gibi paaaattt diye bir ses çıktı bende o sese uyandım baktım ona uyuyo yada ben utanmayım diye uyuyo numarası yaptı çünkü inanılmaz bir sesti uyanmaması mümkün değildi kendimi çok kötü hissetmiştim

ben bunu bi yerde okumuştum gerçekten rezil feci bi durum olduğunu düşünüyorum:kedi:evli bir çift kendi alie ortamında yemek yemişler bahçeli bi ev olduğu için bahçede yenmiş yemek,bahçede köpeği ayağa kalkmış işerken gören hanım kendisini tutamayıp yanındaki eşine yüksek sesle aa canım bak senin en sevdiğin pozisyon diyerek potların potunu kırmış-tatlicadiarzu-bundan sonrasına yorum yok desek doğru olur sanırımkafamçokkarıştı

sen cok yasa emı öldüm :roflol::roflol:
:1shok:akannehirakannehir

gece gece bütün yazdıklarınızı okudum öldüm gülmektenkarnıma ağrılar girdi vallahi gözümden yaş geldi :roflol:
bende hemen yazıyım bi tane. :1closedeyes:
ilk erkek arkadaşım,hemde sınıf arkadaşım hemde bilgisayarcı.benimde bilgisayar bozuk annemde biliyo erkek arkadaşım olduğunu.
neyse bize çağırdık babamde evde yokken gelsin bilgisayarı halletsin hemde annemle tanışsın.
geldi bilgisayarı yaptı gidecek,kapıyı açtık ayakkabıları yok :1shok:
çalmışlar delikafadulden
ayaklar 46 numara ona göre ayakkabı yok :roflol:
bide o sıra babamda geldi :1shok:
allahtan bişey demedi ama ailecek utançtan öldük :roflol:
kardeşi yeni ayakkabı getirdi ben gittim ayakkabıları aldım koşar adımlarla kaçtı evden zavallı :roflol:

allahim yaa koptmmm olamaz bole bisi yaa.. :roflol: :roflol: kaydirigubbakcemile3 okuduklarm arasnda en gulduum yazi :roflol: cocukluk iste napicann hahahaha.. :roflol:

ay cok komiksnz yaa allagm yarabbm,halbuki yannda asil kokan hahahahahaha :roflol: :roflol:

nisan aksami yanlislikla erkek tarafindan gelen
8-9 yaslarindaki bi erkek cocugununda elini öpmüstüm..
daha kötüsü öpmekle kalmayip,kendi halime annem
beni ikaz edene kadarda gülmüstüm..offf offff:)))))))))))))))

aynısı başıma geldi çok komik ya:roflol:

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
Kızlar çok süpersiniz yokmu başka anısı olan ?
hihoyyythihoyyythihoyyyt

Ben de anlatAyım bir tane..
Yeni evliyiz bikaç aylık gelen giden de pek olmuyordu hele ki habersiz..
akşamüstü saat cıvarlarıydı biz de iş basında eşim tutturdu kaçamadım
yegeni tam da aramaz mı
dayı evdesin dimi size geldim aşagıdayım..
neye uğradıgımızı sasırdık apar topar giyin bilmem nee.. :roflol: :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…