Sevgiliniz yada eşinizle yaptığınız ve bidaha hatırlamak dahi istemediğiniz anılar:)

keops35 kullanıcısından alıntı
eşimle aramızda 30-35 cm'lik bir boy farkı var.bir gün pazardayız,peynir alacağız.satıcı bir parça peynir kesip tatması için eşime uzatınca eşim 'abi,bu çok fazla.birazını geri al.' dedi.adam ne dedi peki??? 'olsun abi,çocuk da tatsın.' ben hala düşünüyorum,beni genç gördü diye sevineyim mi,eşimi yaşlı gördü diye üzüleyim mi?

AYY BUNA ÇOK GULDUM YAA

aboo hakkaten bi de o var anaya babaya nasıl hesap verilir o durumda bilemiyorum allam al canımı kurtar beni der insan:roflol:

anlatsam beni taşlarlar burda
ne deli cesareti varmış yarebbim bizdede

anlatsana ya gösterdin vermedin omaz bölee

uuu:1ninca:
bir defasında otobüs şoförü bizim tam yan koltuğumuzdaki çifti öpüşürken gördü sanırım dan diye bir frena yaptı ne olduğumuzu şaşırdık laf saydı saydı tabi arabadabna atamadı hakkı yoktu ama o çift pis rezil olmuştu tksimde indiğimizde herkes onlara bakıodu çok fezciii:kedi:
[/QUOTE]

Allah sizleride güldürsün emiiiiiiii:roflol::roflol::roflol:
ne matrakmışsız valla ha:roflol::roflol::roflol:

bizde daha yeni evliyiz o sıra...(10 yılın sonun e nihayet ) eşimle yatakta uzanmış sohbet ediyoruz,işte geçmiş 10 yılın analizi ve anıları ....sonra eşim bana döndü ve dedi ki, ''biliyor musun, ben senin hiç pırt yaptığına inanmıyorum'' dedi..ben şaşkın ama kopmuş bir haldeyim tabii...ve eşime ''niye ben insan değil miyim '' dedim...eşim '' ya ne bileyim işteee'' dedi sırıtarak ...bende sırıtıyorum tabii bu arada...sonra durdu ,düşündü ve bombayı patlattı eşim,'' yaaa ne olur,ne olurrr ,bir kere pırtlatsana',lütfenn' dedi...ben iyice koptum ve iyice şaşkındım ama gülmekten de kendimi alamıyordum,çünkü eşim bu aradaa hala ''ne olurrr,lütfennnn 1 kere 1 kere.. bak söz 1 daha yap demicem '' deyip ,ısrarını sürdürüyor..bende ''saçmalama ayyy,her insan gibi ,bende pırtlıyorum 'işte' desemde kendisini ikna edemeyeceğimi anladım ve yoğun ,ısrarlı bir 30 35 dk sonunda onu rahatlattım.....:roflol::roflol::roflol:

Son düzenleme:

kız sen beni bu kadar güldürdünyaaaaaa allahta seni güldürsün emiii
ay karnım ağrıdı gülmekten :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
gözlerimden yaş geldi valllaa krize girdim sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

çok güldümm yaaa
aayyy arasıra takılayım ben buraya

bıde hep kaynanalar yatak odalarını basıyo derler:roflol:delikafadulden
bomba gıbı kadınsın her yerde patlıyon ayoldelikafadulden
3. olursa eve gelmeyecegınden korkuyo zaar:roflol:
anlatsam beni taşlarlar burda
ne deli cesareti varmış yarebbim bizdede
sen annat hele bakam taşa tutulacak kaa varmı
taşımı alam ben genede-tatlicadiarzu-
çok güldümm yaaa
aayyy arasıra takılayım ben buraya

takıl valla sayende bende takıldım ne güldüm amaŞeniz

Bazılarını daha önce de okumuştum ama şimdi de ayrı bir neşe verdi

Hepiniz çok yaşayın emi kendimi zor tuttum ya sırnaşık şey

:roflol::roflol::roflol::roflol:
huhhah olaylara bak yaaa resmen koptum gece gece 7sayfa okudum daha dayanamicam devamini yarina sakliyorum:roflol::roflol:
suan zaten odama girse annem fln iyce kafayi siyirdim sanar ortam karanlik laptop karsininda paso siritiom mannak gibi:roflol: :roflol:

ne alemiz ya yaşanırken ağlamak isteriz anlatırken gülme krizine gireriz

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

bi kaçtanesini okudum ne kadar açık yüreklilikle paylaşmışsınız yaa
gülmekten öldüm resmen:roflol::roflol::roflol:

kızler çok güldüm valla neler olmuş
bende bitane anlatayım bari..eeee tabi o zamanlar nişanlıydık eşimle fakt işinden dolayı memleketler ayrıydı bu yüzden tlf la çok sık görüşüyorduk.
özellikle akşam oldumu sabahlara kadar msj laşırdık.:asigim:
şimdi diyorum ne yazıyorduk okdar yaz yaz nereye kadar ...neyse düğüne 1 ay kala tabi alişverişler falan hızlandı derken bir takım ailevi sorunlar yaşadık.
onun ailesi aşırı cimri çıktı malesf ve bu da huzursuzluklara sebep oldu.
eşim bu duruma çok üzüldü için pek konuşmuyorduk ama ben içimden çok kızıyordum.
onu üzmemek için de belli etmiyordum...ayyy çok uzattım nayse biz yine bi gün böyle
deli gibi msjlaşiyoz..bu arada yakın bi arkadaşta arada msj atıyor cvp yazıyorum onada
arkadaş düğünden müğündem sorarken konu geldi eşimin ailesiine
bana bi soru sordu bende upuzun bi cvp yazdım
işte şöyle yaptılar böyle yaptılar geçen gün kaynanam şöyle dedi kayınbabam şöyle yaptı
artık içimi döküyorum ya yazıyorum alalh yazıyorum.nişanlımlada konuşamıyorm
zaten yazıyorum onada kızıyorum..
tabi yazdım yazdım sonunda ne oldu msj yanlışlıkla eşime gönderdimdelikafadulden
oyyyyyy paçalarım tutuştu valla.:1shok:hemen aradı beni anlamış tabi yanlış gnderdimi
niye benle konuşmedın falan dedi ama çok utanmıştım o da bozuldu malesf..
aklıma geldikçe kızarım kendime ve o arkadaşa msj attı diyeklava:

Son düzenleme:
ianaın uzun zamandır hiç bu kadar gülmemiştim
akşam okumaya başlamıştım yarım kaldı şimdi okudum kalanları..
ALLAH hayılı ömürler versin hanımlara.s.a.s.a.s.:1hug:

SENİNKİNE BENZER GEÇENDE BENİM BAŞIMA GELDİ AMA ŞÖYLE OLDU..
ARKADAŞ SEVGİLİSİYLE AYRILDILAR ÇOCUK ARAMIYO AYLAR GEÇTİ YOK... SONRA BİR GÜN gecen cuma MSJ ATIYO BUNA... İŞTE NASILSIN FİLAN GÖRÜŞMEK İSTİYORUM DİYOR... KIZ SEVİYOO AMA İŞTE GÜYAM NAZ YAPACAK MSJ ATMIYO VE HEMEN BANA MSJ ATIYOO..

edda bişey diycem inanamıycann ali msj attı .. görüşelim diyo amaa hemen cvp vermiycemm az burnunu sürtecem yalvartacam onu...

ve bu msjı bana atarken ona atıyooo ... ve noluyooo
çocuktan diger msj:

senin gibi biriyle aslaaaaa...!!! benim için böyle düşünüen biriyle asla olmiycam artık böyle düşündüğünü öğrendiğim iyi oldu...

ve bitti ayrıldılar :roflol::roflol:

bu dahada kötü olmuş yaaaaadelikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…