Sevgiliniz yada eşinizle yaptığınız ve bidaha hatırlamak dahi istemediğiniz anılar:)

:roflol::roflol:
vallahi alemsim

:roflol::roflol::roflol: yerim seni bennnnnnnnnnn süpersinnnnnnnnnn :roflol::roflol::roflol:

ayy allahta seni güldürsün emiiii bütün gece gülerim artık ben bunaaaaaaaa :roflol::roflol::roflol:

Ayhhh öldümm gülmekteeen kaydirigubbakcemile3

kızlar devam edin lütfen cook güzelmis hepside koptum vallasırnaşık şey

kızlar bende anlatayım bitane
eşimle ozamanlar nişanlıyız farklı şehirlerdeydik haftasonları bazen bize kalmaya gelirdi tabi evimize gelince ben birden bire hamaratlaşır anneme nasıl yardım ederdim bilemezsiniz neyse sabah kahvaltı yaptık kahvaltı masasını topluyoruz ben içinde pekmez olan kaseyi yağlı elimle alınca elimden kayması bir oldu pekmez tavana kadar sıçramıştı hepimizin üstüne başına, bembayaz halıya,buzdolabı yani kısaca bütün mutfağa... nişanlımın gözlerine baktım kendini gülmemek için öyle bi tutmuş ki gözlerinden yaş gelecek tabi ben reziiiil oldum
hala hatırlar gülerrr :roflol:

:roflol:

Allah korumuş başına bir şey gelmemiş

allah iyiliğini versin film gibisin he:roflol:

:roflol::roflol::roflol: yerim seni bennnnnnnnnnn süpersinnnnnnnnnn :roflol::roflol::roflol:

off off bizim o andaki halimiz berbattı heryer gay lezbiyen kaynıodu bi biz normal çifttik
biliyormusun.kafamçokkarıştı Nerden düştük buraya demekten filmi izleyemez olduk
yarısı da bana sansürle geçti zaten:dilcikar:

:roflol:

Allah korumuş başına bir şey gelmemiş

bencede Allah korumuş Allahın hakkı üç bu iki de kalmış amakaydirigubbakcemile3

ahh ahh vodka !!! :))) bizde sözlümün kuzenleriyle eğlenirken ben ilk içici olaraktan vodka merağına biras fasla kaçırınca yapmadıım şey kalmamış :)) uydurup uydurup anlatıormusum :kedi: kopmuşlar sabaha kadar..benimkide bi kaç bira içebilmiş sadece..beni toplarken :)..yukarı uyumaya gitmiş..bende arksaından gitmişim bemki camdan aşaaa kusuomuş..ananesinin camıda üstten açmalı..bana tut demiş ..tutmusum ii güzelde..canım sıkıldı deyip bir bırakmışım küüüüüt cam kafaya kafamçokkarıştı sabah kahvaltıda anlattı hem gülmekten aaladım hem utandım yaptıklarıma :))))

nisan aksami yanlislikla erkek tarafindan gelen
8-9 yaslarindaki bi erkek cocugununda elini öpmüstüm..
daha kötüsü öpmekle kalmayip,kendi halime annem
beni ikaz edene kadarda gülmüstüm..offf offff:)))))))))))))))

hepinize uzun ömürler diliyorum

sağolun varolun :lepi::dance:

Ayyyy yazdigimi bi kere daha okudum daa :kedi:
Ne deliymisiz ya zemuszemus
Yok mu baska hikayesi olan ya ?

Eşimle daha flört aşamasındayız yılbaşı günü idi sanırım aradı görüşelim mi diye canım alışveriş yapmam lazım akşam üstü görüşürüz dedim oda hadi gel beraber gidelim hem birlikte gezeriz hem sen alışverişini yaparsın dedi tamam dedim neyse alışverişimizi yaptık arabaya bindik geri geliyoruz geniş bir sokaktan tam sahile gireceğiz aman allahım 2 tane polis arabası birden önümüze kırdı bir tane de arkadan sıkıştırdı tam ortada kaldık neyse polisler hemen arabaya yöneldiler silah filan çıktı tabi ben şok :1shok: ön koltuktayım ama polislerin o halini görünce öyle bir sünmüşüm ki koltukla varla yok arasında neredeyse elimdeki poşetlerin arkasına saklanacağım aklımdan neler geçmiyor ki ulan diyom şansa bak ben polisler gelip hesap sormasın diye arabayı parkeder etmez araban çıkıyorum ki gelip nesiniz necisiniz diye sormasınlar diye bunlar bizi arıyor :1shok: eşimin üstünü arıyorlar neyse ruhsat istediler elini kılmıldatma kolunu oynatma filan neyse ruhsata bakınca ortaya çıktı ki aradıkları biz değilmişiz. Plakanın son hanesi değişik onlar kusura bakmayın dedi gittiler ama bana eve varana kadar kal geldi resmen.

Yok yanımdakinin yankesici, katil vs. bilumum suçlu olabilme ihtimalleri bir yana olsa da asıl babamın beni oyum oyum oyacağını düşünmekten şiştim resmen.

ben de anlatayim bari kizlar
sevgilimle yeni cikmaya baslagimiz zamanlar hep bizim kantinin koltuklarinda oturuduk.
bir gun sabah erken gelmisiz kahvalti felan yaptik derken ikimzde kudurugz ya birbirimizi gidiklamaya basladik.
sonra karsi koltukta da bir cift var ustelik bizim arkadaslar onlar da bize bakip guluyo felan.
sevgilim beni o kadar cok gdikladi ki en sonunda koltuktan kut diye yere dustum.
gulmekten ne ben kalkabiliyorum ne de o kalkip benim elimden tutup kaldirabiliyo..
arkadaslar sok icinde kaldilar. yerde dakikarlarca ole gulerek yattim yeterki daha gidiklamasin diye.
cok rezildi ya.

:1shok: ayyy tir tir titrerdim herhalde korkudan bişeymi oldu ki die ehehehehe :):)

:roflol::roflol:

anlatsam beni taşlarlar burda
ne deli cesareti varmış yarebbim bizdede

Nişanlıyken taksici bizi arabadan atmıştı.

Parfüm sürmüşüm kokla dedim şöförde bizi yanlış anladı tabi.

Zınk diye durdurdu arabayı inin çabuk dedi para da vermemiştik üstelik cebimize kaldı para.-tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…