Sevgiliniz yada eşinizle yaptığınız ve bidaha hatırlamak dahi istemediğiniz anılar:)

ya bu damadın basına gelen olay benımde basıma gelmıstı bır dugun evıne gıtmıstım wc terlıklerıyle cıkmıstım dısarıya baya evın ıcınde gezdım ordan bırı terlıklerın cok guzelmıs deyınce fark ettım terlıklerı ama ev sahıbıne caktırmadan gıdıp cıkardım kımse anlamadı yanı oh be sanslıymısım :)

3 tane hikayem var. Şimdi ilk olarak en utanç verici olanından başlayacağım
1- tek kişilk jakuzi
50 yaşlarında bir diş hekimi çokta şen şakrak ruhu genç biri. Eşimle (o zaman flötteydik) önünden geçiyorduk beni onlarla tanıştırmak istedi uğradık. Gayet sıcak bir ortam. Mutfakta ayakta hepimiz sohbet ediyoruz. Sonra koçtaşın aylık katoloğu vardı ortada. Ona bakıyorduk. bitane jakuzi vardı bayada ucuzz. aa çok güzel fiyatıda iyiymiş yorumları oluyo ortada. Ben farkında olmadan çyle bir laf ettimkiiiiiiiiiiiiii
"GÜZELMİŞ AMA TEK KİŞİLİK" diyip bide burun kıvırdım. Ama gaf yaptığımın farkında değilim hala. Sonra o Laflar iğneli olarak geri dönünce uyandımmm:a015: :a015: :çok üzgünüm: yerin dibine geçtim andı. Hayatımda o kadar rezil olmadım..

2. olayımdaa..
eşimle yeni tanıştık. Arkadaş ortamımız var ama henüz kendisiyle sevgili değiliz. Ama arada şimşekler çakıyo besbelli. bir gece 5 kişiyiz. o bar senin bu bar benim içtik eğlendik. Romantizmin doruklarındayız aşkımla. sonra arkadaşın evine gittik hep beraber o gece orda kalacağız. 5 imiz de salonda uyucağız :roflol: Ben aşkıma al biranı balkona çıkalım dedim. Gecenin bir yarısı yüksek bir apatmanın balkonunda biralarımız ı içmeye devam ediyoruz. vee muhteşem an beni öptüüü...
1 kaç dakikaya kalmadan ben 8. katın ballkonundan aaşğıya kustum aşkımı içeri göndermeye çalııyorum rezil oluyorum çünkü. oda aşağıya düşerim diye gitmiyo başımda beni bekliyo. Bana su ile peçete getirdi. biraz açılmıştım. 2 dak sonra ben yine kustum.
"TAMAM DEDİM BU AŞK BURADA BİTER" Bu çocuk birdaha benimle ilgilenmez dedim. Ama şimdi evliyizzzztatlicadiarzu

bu arada kimse bilmez o gece yastığıma bile kusmuştummmm. kusmadığım tek köşe kalmadııı :roflol:

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: varya şimdiye kadar okuduğum hiç bir yazı beni bu kadar güldürmemişti çok komik yaa gözümün önünde canlandı birden :roflol: :roflol:

benimde hatırlamak istemediğim utandığım bi anım var kızlar.biz o zaman eşimle sevgiliyiz en deli zamalarımız 17 18 yaşlarındayım.bir gün eşimin evine oturmaya gittik.ama korkuyoruz da annesi falan görcek diye,sessizce eve girdik ben saçlarımı toplayıp şapka takıp kedime erkek süsü vermiştim.(çocukluk işte tanınmıycam yaa).eşimin odasına girdik tabi benim ayakkabılarımı da odaya aldık.kapıyı kiritledik.bir kaç saat oturduktan sonra benim çok ama çok çişim geldi tutamıycam artık o durumdayım yaşımızda küçük o zman lar utanıyoruz birbirimizden.en sonunda söyledim ona ama bu sefer tuvalete çıkamıyorum annesii evde.bana büyük bi bardak getirdi kendi dışarı çıktı bende odada bardağa yapmıştım.bardağa gördüğünde maşallah yarım kilo yapmışın demişti çok utanmıştım hala çok gülerim aklıma gelince.birde bardağı camdan aşağı boşaltmıştık..

:roflol::roflol: yaaaaaaa gülmekten karnim ayriyor :roflol::roflol:

aman allahimmm gülmekten bayilacagim simdi :roflol::roflol::roflol:

:roflol::roflol::roflol: Allah sizi napmasın ya:roflol: bardağa çişini yap balkondan dök ya birinin kafasına gelse ayyy fci bi durumkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

eşimle aramızda 30-35 cm'lik bir boy farkı var.bir gün pazardayız,peynir alacağız.satıcı bir parça peynir kesip tatması için eşime uzatınca eşim 'abi,bu çok fazla.birazını geri al.' dedi.adam ne dedi peki??? 'olsun abi,çocuk da tatsın.' :1shok: ben hala düşünüyorum,beni genç gördü diye sevineyim mi,eşimi yaşlı gördü diye üzüleyim mi? :uhm: :uhm: :uhm:

ayyy çatlıcam gülmekten kıss öldürdün beniii
senin yerinde olmak istemezdim valla

süppersin canım yaaaaaaa:roflol::roflol::roflol:kaydirigubbakcemile3

:1shok:-tatlicadiarzu- bunların hepsini sırasıyla yaşamışsındır herhaldekaydirigubbakcemile3
ay o kullanıcı adının sonundaki 35 kocanla boy farkın mı yoksam:roflol: (izmirin plaka nuarası olduğu biliyorum cahil sanma beni9

çok süper ve güzel bir anı.
pc başında oturmuş gülüyorum
deli sanacaklar

valla krize girdim gülmeken eşim karşıdan soruyor ne oldu diye ağzımı açıp cevap veremedim:roflol:

nisan aksami yanlislikla erkek tarafindan gelen
8-9 yaslarindaki bi erkek cocugununda elini öpmüstüm..
daha kötüsü öpmekle kalmayip,kendi halime annem
beni ikaz edene kadarda gülmüstüm..offf offff:)))))))))))))))

süpermiş bu yaa :))):teytey:

babam kahve içmeyi çok sever.her akşam nerdeyse ya annem ya ben kahve yaparız bi fincan içer
o akşam annem kahve yapmış meger babam da içiyomuş hiç görmemişm dalgındım herhalde
ben de gidip yaptım böbürlenerek geliyorum elinde kahveyi görünce ölece kaldım :))
ben içiyodum zaten dedi gülerek
ben de bozuntuya vermeden bi daha iç dedim ama utanmıştım dalgınlıgımdan

ahh kızlar ben hangısınden baslayayım bilmemkı

1-ılk düğünüm samsunda olmus ıkıncı düğün için bandırmaya gelecektık kı olmadı cünkü vedalasma faslını uzattıgımız için ucagı kacırdık.o yorgunlukla 16 saat otobüs yolclugu yaptık

2-neyse otobusle bandırmaya geldık dününde nıkahımız kıyıldı o gece olan oldu ertesı gun nıkah memuru aradı sız evlı degılsınız evraklarda yanlıslık oldu bekar görünüyosunuz demesinmı?ahanda nıkahsız gıtti dedim kendi kendime(esım süreklı sana sahte nıkah yağpacam derdı gülerdik ve saka gercek oldu)
3-son olarakta salonda cekilen düğün resımlerımın yanması tuzu biberi oldu.esıme yok yaa bız evlenmeyelım bunlar bıze bi işaret desemde şimdi çok mutluyuz elhamdülillah.....

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…