Sevgiliniz yada eşinizle yaptığınız ve bidaha hatırlamak dahi istemediğiniz anılar:)

ben de ekliim bari

görücü usulü tanıştık nişanlımla. az çok biliyorum ama köpekten çok çok çok korktuğunu bilmiyorum mesela

nişandan sonraki gün, pazar günü, gemliğe gittik. abisi yengesi, kızkardeşi ve onun eşi. bizi gönderdiler siz gezin biz oturalım diye kafeye geçtiler. biz sahilde turluyoruz. tam sona geldik, çocuk parkı vardı onun çevresinden dönüyoruz, iki tane koca koca av köpeği deli gibi koşarak bi kedinin peşinden parktan çıktı, biz de kapının az yanındayız :roflol: sahipleri yanında eğitimliler ama ne bileceksin :roflol: babam eğitim kursuna gitmişti, bize de az çok öğretmişti, onlar öyle sinirliyken kaçmak hata olur :roflol: ben durdum olduğum yerde onu da tutucam ama bi baktım yok :roflol: :roflol: anneeeee diye bağırıyor ve arkama saklanmış :roflol: :roflol:

bayağı yalvardı annenlere anlatma diye ama dayanamadım tabiiii jeyyar komediydi yaaaa, yani beni koruyacağına siper etti uyuz :roflol:

kızlar benımde anlatıcagım bı olay var hatırladıkca ben hala ellerımı yuzume kapatırım ıstem dısı olayı yapan emınım kı ılkgunkı kadarmahcuptur
lıse bıttı 18 yasındayız yakın arkadasımı ıstemeye gelıcekler moral olsun sende gel dedı gıttım cay faslından sonra kız ısteme faslı basladı damat adayı tuvalete cıktı ve geldı ama ayagında tuvalet terlıklerıyle gelmıs heyecandan. kız annesı bır cıglık attı damat yerınden hopladı ve aceleyle cıkıcam odadan derken ayagı bukuldu terlık koptu saskın saskın eeeeeee bu yırtıldı dedı herkes o anda koptu oglan ewının butun havası sondu ortam cok tuhaf oldu neyse kı kız babası olgun davrandı ve aıle daha mahcup olmadı ama bu kadar kotu bır kız ısteme anısıda kolay kolay herkese nasıp olmaz

:roflol::roflol::roflol:ay gülmekten gözlerimden yaslar geldi ya.peki simdi onunlami evliler acep cook merak ettim.

işe ben geldiiim konuyu açmıştım talep olma die bayadır bakmıodum ama maşallah talep olmuş soradan:)
e bu başlığı açtık bizide bi utancımız var elbe
şu film festivallerine takılıoduk sözlümle bi kaç ay önce bi gün gittik artk ne varsa gircez zlemek için ucuz ya sanatsal etkinlik yapıoruz, filmin ismi yerim seni ben:roflol: gökkuşağı kapsamına sokulmuş bi film ama biz bilmioruz gökkuşağı nedirCADIARZU
neyse aldık bileti bileti satan adam dediki filmin konusunu bilio musunuz hayır ne ki dedik. bi EŞCİNSEL FİLMİ dedi. biz aynen:1shok: şekline geldi nası ani dedik falan, ama tabi biletleri almış bulunduk neyse girdik filmi izlemeye buarada bizim okuldan bi tip e var orda benim ki zaten şüpheleniodu ondan tek başına o filmemi gelinir dimi:roflol: etraf gay dolu erkek çift var heryerde ben manyak ldum bakıorum bu da mı öyleymiş yoksa buda mı diyip duruorum:roflol: film başladı ben sürekli eller gözleri kapatır modundayım:1shok::adamlar soyunuo öpüşüo iğreeeençkafamçokkarıştı aşkım dio biz nerden düştük buraya nasıl geldik bu filme dio kopuoruz ama:roflol:
sora dedik anlatmamalıyız bunu kimseye bu kara bi hatıra :roflol:

koptum ben yaaaaaaaa:sm_cool::sm_cool::sm_cool::roflol::roflol::roflol::roflol:

esimle nisanliyken gurbetteydik dugunden iki hafta turkiye'ye geldik kayinvalidem yazligina cagirdi iki gun takti beni koluna butun komsularina tanistirdi gelinim soyle iyi boyle iyi oglum desen daha iyi hic kotu aliskanligi yok ickisi yok kotu sozu yok anlatti durdu ,gece arkadaslarla disari ciktik benim rakiya karsi zaafim nisanlim araba kullandigindan dolayi icmedi ben ikiden sonra ucmusum geceyi hatirlamiyorum eve nasil geldim nasil uyudum hicbir fikrim yok sabah daha dogrusu oglen uyandim kayinvalidem kendisi tokat'li vihhhhh vihhhhh kizim ne oldu ogluma ben icmez etmez diye konu komsuya gururla anlatirken her yere kusmus bir de temizlemeye calismis becerememis dedi ben sokta cocuk icmedikiiii ,dedim bilmiyorum arkadaslari israr edince bir bardak icti dokundu herhalde ben yorgundum hemen uyudum zaten bilmiyorummm ,simdi 9 yildir evliyiz ne zaman yazliga gitsek esim anlatiyim mi der sacmalama derim halaa utaniyorum

gülmekten karnım ağrıdı resmen krize girdim süper bişeymiş:roflol:

benimde bir anim isteme gunundenkayinpederim beni hic gormemisti ve istemeye geldiler:1closedeyes:herkes yerlerine oturdu ve beni bekliyorlar el opcemyaŞenizben utandim tabiki yengeme dedim sen git ben arkandan gelirim yengem iceri girdi el opmeye basladi ben gitmedim kayinpeder tabiki yengemi tek gordu ve ben zannnetti:1shokldu adam cagiz istemeyede gelmis bulundu n yapsin kafasida kel zaten bir sicak basti adamidusunseneze 2 cocuk annesi bir kadin yengem kendisi cok iyidir ama kizil sacli cilli kendi oglundan buyuk az kalsin kayinpederi oteki dunyaya yollicaktik yani:bbo:

benim kaynanama da olmuş bu :roflol: kaynanamın kardeişni isticeklermiş kaynanam da evliymiş ama ozaman. neyse çıkmışlar oraya adam da kkızı yeni görcekmiş başta kaynanamı isticeklerini zannetmiş adam soradan karısına demiş bunu:roflol:

aşkımla ilk yıllarımızda ben yanına gittiğimde ayrılık vakti geldiğinde otogara gelir sonra bileti alır otobüs saatine yarım saat kala gider değiştirirdik bi saat bi saat derken sabahlardık otogarda banklarda oturarak.. (annemlere otobüste yer yok kız arkadaşımda kalıcam derdim ) yine bigün böyle gecenin bi yarısı otururken bankta aşkım başını dizime koymuştu. haliyle bi süre sonra bacağım uyuştu. biraz kafanı kaldırırmısın dedim oda azcık kaldırdı bekliyo bende ayağa kalkıp tekrar oturucamki bacağımı hareket ettirip uyuşukluk gidicek diye .. ayağa kalkmamla kendimi yerde bulmam bir oldu. uyuşuk ayakla ayağa kalkılırmı hiç . pat yere düştüm. benimkiside hala kafasını tutmuş bekliyo etrafta oturanlar var herkes bakıyo o anda öyle utandımki napcağımı şaşırdım bi anda bitane vurmuşum kafasına senin yüzünden hep diye o zaten gülme krizine girmiş ama bende utanç krizine. ay nası rezil olmuştum hala unutamam

a.sKizlar Dayanamadim Bende Yazayim Hadi Eşim Ben Arkadaşve Eşi Dördümüz Bir Düğündeydik Oradanda Hadi Biraz Gezelim Dedik Ve Bir çaybahçesinin Yolunu Tuttuk.tabiii Düğünden Geliyoruz Canti üstümüz Başimiz çok şikz Benide Bir Topuklu Bir Ayakkabim Var çok Güzel üstündede Süsü Olarak çok Güzel Tüyü Var Tüyün Ortasindada Boncuklar Falan ALLAH KİMSEYİ MAHÇUP ETMESİN çaybahçesine giriyoruz tabi üstümüz çokşık böbürlene böbürlene çaybahçasine girdim oturduk birşeyler söyledik bekliyoruz adamlar dügünde fazla kaçırmış soda isted,ler içerlerken bi sakarlıkları tuttu sodaları birer birer üzerimize üzerimize döküyorlar tabi bizi bir gülme krizi tuttu üstümüzü felen unutttuk durun kendinize gelin güzelim ayakkabılarıma basıyorsunuz dememe kalmadan kafamı masanın altına bir baktım ayakkabının süsünün yerinde yeller esiyor o krizle bide tutup ona gül sen çaybahçesine girişimiz aklıma geliyorda kasin herkez benile dalga geçmiştir ayakkabının biri normal biri anormal tabi bide biz süslüyüz dügünden geliyoz diye kasala kasala girdik bahçe yaaaaaaaa rezil oldum ondan sonra bütün gecem ayakkabı süsü aramakla geçti çünki ayakkabm yeni ve düğünlük ayakkabı arabaya baktım çaybahçesini dolaştım ama maalesef çaybahçesinden çikışımı görmrliydiniz ayagımı nereye saklayacagımı bilemedim:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

Kızlarrrr, evet, ben de bir anımı anlatacağım. Ama hakkaten çok komik ve yüz kızartıcı.:roflol: Yalnız tereddüt ediyorum, yani özel bir olay aslında. Ve kimseye anlatamadım utancımdan. Şimdi siz beni tanımıyor ve görmüyorsunuz ya, :1ninca: Bu yüzden bir yanım anlat diyor bir yanım yok yok anlatma diyor. Neyse anlatayım barii, aramızda kalsın ama jeyyar

Ayy kızlar kimse benim kadar talihsiz bir şekilde rezil olamaz heralde...Beni istemeye eşim ve ailesi geldiler,neyse ben kahveleri verdim bizimki (eşim)çok heyecanlı tam bişey yapacak derken corrt die abim kahvesini damadın üzerine dökmesin misırnaşık şey kazaa tabii.neyse abimin döktüklerini temizlemeye çalıştım,bir baktım ki benim ayakkabımın bir tokası var bir tok yok koşturmaca içindeneyse diğerinide kopardık..DedimAllahım neler oluyor böyle..sonra isteme bitti ve biz topluca fotoğraf çektirmeye stüdyoya gideceğiz,kapıyı açççtım kiii ne göreyim dersiniz???Bizim oğlanın yani damadın,abimin,kayınpederin,onların tarafından akrabalarının ayakkabıları yooook!Hepside yeniymiş.Çalınmış:1no2: sonuç olarak damat,abim ve akrabalar üstleri takımelbise cillop altları kimisi tuvalet terliğine benzer iğrenç terlik kimisi çatıdan bulduğumuz eskimiş büyük pabuçlarla resim çektirmeye gidiyoruz,düşünsenize.Aman yaa..neydi o günler yaa..fotocuya gittik herif koptu bizi görünce,ben onları fotoshopta düzeltirim dedi ama o gün herkes fenaydı kızlar..:roflol:

Off yawww oku oku bitmedi.Ama sabah sabah çok güldüm.
Ben de paylaşmak istiyorum.
Aslında ben İstanbullu değilim.Ama tüm arkabalarım orada yaşıyor.
Okul bitince bir süre İstanbulda kalmıştım.
Bir yaz günü Anadoluhisarından Üsküdara gelicem.
Bindim taksiye attım kendimi Üsküdar vapur iskelesine.
Karşı caddeye geçmem gerek YKM ye gidicem.Hava feci sıcak.Ben o tafikte karşıya geçerken ayağımda ince toyuklu terlik var.
Pat diye yolda bulunan ızgaralarına girdi ve topuk kırıldı kaldı ızgara arasında.Trafik altüst dat dat kornasesler.ve kesin içten küfürlerrr
Çekiyorum çekiyorum çıkmıyor.Topuğu bıraktım geçtim yine karşıya.
Trafik durdu aklımda topuk geri döndüm.O hışımla çektim aldım topuğu.Elimde topuk ben sektire sektire ayakkabı tamircisi arıyorum.Allahtan Üsküdarı bilenler bilir.Büyük camiin arkasında buldum bir tamircide.taktırdım topuğu...

not : Eş yadasevgiliyle olan demiş konuyu açan arkadaşım ama yinede paylaşmak istedim.

hadi anlat sabırsızlıkla bekliyorum soz aramızra kalcak:))

Bir tanede benden o zaman nişanlıyız:asigim:
İş çıkışı beni aldı gezmeye gidiyoruz :teytey:
Taksiye bindik konuşuyoruz:teselli:
Dedimki parfüm kokusu nasıl garibim kokladı:roflol:
Ani bir fren sesi şoför çabuk inin arabadan dediKötü Kazen
Adam bizi öpüşüyor zannetti Şeniz
Sadece parfümümü kokluyordu biz masumdukkafamçokkarıştı
Arabadan nasıl indik bilmiyoruz gülmekten konuşamıyoruz:sm_cool:
Buda bizim yaşadığımız bir olaydı klava:

bi tanede benden. Ablamla eniştem nişanlılar, bi gün eniştem ve ailesi bize geldiler bayada kalabalıklar, neyse işte hoşbeşle vakit geçti bir ara ablamla eniştem ortadan kayboldular pek başbaşa kalamıyolardı odaya geçmişler tabi bununda herklez farkında aradan bi saat kadar olmadı çıktılar servis yaparken ne göriim eniştem, dedemler onundedesi babalarımız amcalarımız yani ciddi bi topluluğun içinde ablamın kocaman pembe tüylü tokası kafasında hiç bişeyden haberi yok oturuyo. kimsede uyarmamış garibi odaya geçtiklerinde toka ablamın kafasından onunkine geçmiş nasıl olduysajeyyar? ben uyarınca anladı anladı tabide kırmızıyı geç adam morardı.:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…