Sevgiliniz yada eşinizle yaptığınız ve bidaha hatırlamak dahi istemediğiniz anılar:)

büfeye gitmiştik sigara felan almaya..
büfeci çocuk istediğimiz sigaranın olmadığını söyleyip bi kaç marka söyledi
sevgilim bu arada gazete falanda almıştı
sevgilim bana baktı tamam gidelim dedi
ben olayın şokunu atlatamadım
gazetenin parasını vermedi sandım bu gazeteler dedim...
bunlarımı aldın dedim, bende bozuk var dedim
hani sigara alçaktık felan dedim büfeci çocuğa baktım
aptallaştığımı anlayınca gülmeye başladım
acayip saçmalamıştım
sevgilimin bakışını hiç unutamam

o gün bana çook kızmıştı
çocuğu görünce aklın başından gitti dedi konuşmadı benimle
saçmala dedim. o an boşlukta bulundum naptığımı bilmiyordum dedim
vallahi kötü niyetim yoktu:)

Eski sevgilimle ilişkimizn 7. ayı ailesiyle tanışmaya gitmiştim
herşey gayet güzel, ben mutfaga gittim kahve yapıyorum illa göze giriceğim ya şimdi
o sıra sevgilim geldi ben kahveyi falan karıştırmayı bıraktım düzgün dururmuyum hiç boynundan öpiyim dedım sen misin ekşın isteyen o an annesi gelmez mi ve beklenen ses '' Napıyosunuz mutfakta oglum '' demesiyle biz -

Cok zaman olmus yazali ama insn gulmekten öldüm :))

samsung Galaxy s3mini - rabbi yessir vela tuassir rabbi temmim bil hayr !

akşam akşam epey güldüm 23 sayfanın hepsini üşenmedim okudum

Düğünümde düştüm tüm davetliler beni tempoyla oynatırken canım kocam o zor durumuma acıyıp kan ter içinde alkışlarken tutup kollarımdan kaldırdı tarlatanın içinde kalkmak için çabalama görüntüm cabası onu onunda benimde hiç hatırlamasını istemiyorum gerçi düğünden sonra unuttu sanırım

ay ben buna koptum

Ayy bayikdim buna ben yaaa gulgul oldummmm

Hepsini aralıksız okudum ama baya tarih araligi varmış hepiniz şahane guldurdunuz. Kasapcinin elini opmeler. 8 9 yasindaki cocun elini opmeler. Nisanlinin pipete afedersn ismsi. Köpeğe ayirilan yemegi yemeler. Yanlis arabaya binmeler gokhanlari karistirmalar. Eyvah kadin oldum. Daha neler neler

Bende hiiç hatırlamak istemediğim bir anımı yazayım.hemde en güzel günümde düğünümde olan sadece yarım yamalak videosunu izledim tamamına yüreğim dayanmadı :):):)
Herşey hazırlanmış , miafirler gelmiiş gelin ve damat bekleniyor. İçeri gireceğimiz yer yüksek merdivenlerden aşağı ineceğiz. Eee gelinim ya bende , giyinmişim altıma tangaları , jartiyerleri
Müzik başladı ben ve eşim sırıtaa sırıta iniyoruz aşağı. Bende düşmeyim diye kaldırmışım gelinliği hheyy maşallah , uzaya kadar :)
Allahh bir alkışlar kopuyor bir masadan , damadın arkadaş topluluğuymuş orada oturanlar... Kocadan önce benim herbişeyi görmüş meğer adamlar tepeden aşağı inene kadar...

İşin kötüsü , bir heyecanla başladığım.videoyu bunları görür görmez bitirmemdi. Halâ sardırarak izliyoz o kısmı. Hele eşim deli oluyor...

Aboooooooooooovvvvvvvvv sen fena yakalanmissin ya ama eşin varya ahhhhh.

Hahahahhaha çok güldüm.
İnşallah güldüm diye benim de başıma böyle bir şey gelmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…